LUX-TOOLS 1 PowerSystem Aku nožnice na živý plot A-HS-20/52-24 Set
Číslo výrobku 2423184Opis výrobku
Číslo výrobku 2423184
Aku nožnice na živý plot LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-HS-20/52
Aku nožnice na živý plot LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-HS-20/52 sú vhodné na hobby použitie, výhradne na prerezávanie živých plotov, krovín a kríkov. Na presné rezanie sú nožnice vybavené protibežnými, obojstrannými rezacími nožmi s reznou dĺžkou 520 mm a rýchlosťou kmitania 2200 kmitov/min. čo ich robí ideálnymi pre širokú škálu použitia. Tieto nožnice sú určené na rezanie vetiev do priemeru maximálne 14 mm.
Pre vašu bezpečnosť sú nožnice vybavené elektrickou bezpečnostnou brzdou na okamžité zastavenie, ochranou reznej lišty na bezpečný presun a dorazovou ochranou na bezpečnú prácu pozdĺž stien. Tieto nožnice na živý plot sú vybavené otočnou rukoväťou o 90° pre ergonomický spôsob vykonávania práce a obojručnou bezpečnostnou mäkčenou rukoväťou, ktorá vám ponúka príjemnú úroveň pohodlia a pohodlnú prácu.
Tieto aku nožnice na živý plot LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-HS-20/52 je možné používať nezávisle na zdrojoch energie, bez kábla, čo vám umožňuje maximálnu slobodu pohybu. Sú súčasťou rodiny LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Odporúčaný akumulátor LUX-TOOLS 1 PowerSystem AK-20/2.0 (č. 1471077) a nabíjačka LUX-TOOLS 1 PowerSystem SLG-20/2.4 (Single-Charger č. 1471101).
Upozorňujeme, že súčasťou balenia sú aku nožnice na živý plot LUX-TOOLS 1 PowerSystem A-HS-20/52, akumulátor LUX-TOOLS 1 PowerSystem AK-20/2.0, nabíjačka LUX-TOOLS 1 PowerSystem SLG-20/2.4 (Single-Charger), ochranný kryt reznej lišty a návod na použitie.
Technické parametre
Maximálne menovité napätie: 20 V
Nominálne menovité napätie: 18 V
Trieda ochrany: III
Rezná dĺžka: 520 mm
Vetvy do priemeru: 14 mm
Rýchlosť kmitania: 2200 kmitov/min.
Hmotnosť: 2,1 kg
Max. doba prevádzky pri plnom nabití akumulátora 2 Ah: 30 min.
Hladina akustického tlaku LpA: 79 dB(A)
Hladina akustického výkonu LwA: 90 dB(A)
Nepresnosť merania K: 3 dB(A)
Vibrácie: < 2,5 m/s2 (K=1,5 m/s2)
Jedna batéria - dva svety: 1 PowerSystem
Dajte zbohom rôznym akumulátorom a nabíjačkám s akumulátorovou platformou LUX-TOOLS 1 PowerSystem. Táto platforma spája všetky dôležité aplikácie okolo domu a záhrady v jednom systéme. Namiesto rôznych jednotlivých zariadení s rôznymi akumulátormi je možné teraz všetky zariadenia prevádzkovať s jedným typom akumulátora. Čo je praktické riešenie, ktoré šetrí náklady. Navyše vďaka technológii Twin Power je možné výkonné zariadenia 40 V a záhradné stroje prevádzkovať s dvoma 20 V akumulátormi naraz, iba s jedným akumulátorovým systémom.
LUX-TOOLS 1 PowerSystem kombinuje najlepšie vlastnosti najnovšej generácie batérií. Optimálne riadenie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, konštrukcia krytu navrhnutá pre bezpečnosť a dlhú životnosť a vysoko kvalitné akumulátorové články ponúkajú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť aj pri náročnej práci. Objavte bezdrôtovú slobodu pre dom a záhradu s 1 PowerSystem od LUX-TOOLS.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871962716
Bezpečnostné pokyny
Používajte masku Používajte ochranu sluchu Používajte ochranu očí
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ akumulátora: | Li-ion |
| Rýchlonabíjačka: | S rýchlonabíjačkou |
| Max. Hrúbka rezu: | 14 mm |
| Dĺžka rezu: | 52 cm |
| Teleskopická funkcia: | Nie |
| Nabitie akumulátora: | 2,4 Ah |
| Napätie akumulátora: | 18 V |
| Rezy za minútu: | 2200 |
| Maximálne napätie akumulátora: | 20,0 V |
| Menovité napätie akumulátora: | 18,0 V |
| 2-ručný bezpečnostný spínač: | S 2-ručným bezpečnostným spínačom |
| Indikátor akumulátora: | S indikátorom akumulátora |
| Protiblokovací systém: | Bez protiblokovacieho systému |
| Antivibračný systém: | Bez antivibračného systému |
| Počet polôh uchopenia (ks): | 1 ks |
| Akumulátory potrebné na prevádzku: | 1x 18 V akumulátor |
| Otočná rukoväť: | S otočnou rukoväťou |
| Tulec: | Bez tulca |
| Nabíjačka: | S nabíjačkou |
| Preklzávajúca brzda: | Bez preklzávajúcej spojky |
| Funkcia rýchleho zastavenia: | S funkciou rýchleho zastavenia |
| Zberač odrezkov: | Bez zberača odrezkov |
| Jemný štart: | Bez funkcie jemného štartu |
| Ochrana proti nárazom: | S ochranou proti nárazom |
| Teleskopická úchytka: | Bez úchytky teleskopu |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,75 kg |
| Výška: | 94,5 cm |
| Šírka: | 18,0 cm |
| Hĺbka: | 14,5 cm |























