Worx Akumulátorové nožnice na živý plot Nitro WG263E.9
Číslo výrobku 2387298Opis výrobku
Číslo výrobku 2387298
Nožnice na živý plot Worx NITRO WG263E sú vybavené vysoko účinným bezkomutátorovým motorom, ktorý poskytuje o 30% vyššiu rýchlosť rezania. Dvojité rezacie čepele s maximálnym rezným priemerom 27 mm medzi každou čepeľou rozrežú každý list a vetvičku dvakrát. Pri rýchlosti 3400 ot./min. zanechávajú čistý, ostrý a rovný rez. Ergonomická pogumovaná predná rukoväť poskytuje väčšie pohodlie a lepšiu kontrolu pri rezaní. Kompaktný a dobre vyvážený design uľahčuje manévrovanie a používanie po dlhšiu dobu.
Batérie a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky. Zariadenie je súčasťou batériového systému WORX PowerShare, môžete tak používať všetky batérie WORX PowerShare 18V (20V MAX).
Technické parametre:
- Otáčky naprázdno: 3400/min
- Dĺžka čepele: 57 cm (22")
- Dĺžka lišty nožníc: 54 cm (21")
- Hrúbka rezu: 33 mm (1-1/4")
- Hrúbka rezu: 27 mm (1")
- Meraný akustický tlak LpA: 83,05 dB(A)
- Meraný akustický výkon LwA: 94,05 dB(A)
- Hodnota vibračných emisií: predná rukoväť ah: 1,59 m/s2, zadná rukoväť ah: 1,56 m/s2
- Odchýlka K: 1,5 m/s2
Informácie o výrobcovi
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstr. 22
51063 KOELN
rene.klimach@positecgroup.com
6925387188414
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ akumulátora: | Li-ion |
| Rýchlonabíjačka: | Nie |
| Max. Hrúbka rezu: | 27 mm |
| Dĺžka rezu: | 54 cm |
| Teleskopická funkcia: | Nie |
| Nabitie akumulátora: | 4 Ah |
| Napätie akumulátora: | 20 V |
| Rezy za minútu: | 3400 |
| Maximálne napätie akumulátora: | 20,0 V |
| Menovité napätie akumulátora: | 18,0 V |
| 2-ručný bezpečnostný spínač: | S 2-ručným bezpečnostným spínačom |
| Akumulátory potrebné na prevádzku: | 1x 18 V akumulátor |
| Otočná rukoväť: | Bez otočnej rukoväte |
| Nabíjačka: | Bez nabíjačky |
| Zberač odrezkov: | Bez zberača odrezkov |
| Teleskopická úchytka: | Bez úchytky teleskopu |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,50 kg |
| Výška: | 20,6 cm |
| Šírka: | 20,0 cm |
| Hĺbka: | 96,1 cm |





