Worx Akumulátorové nožnice na živý plot WG264E 20 V
Číslo výrobku 2387264Opis výrobku
Číslo výrobku 2387264
Akumulátorové nožnice na živý plot Worx WG264E PowerShare 20V sú super ľahké a ergonomické a sú vybavené dvoma laserom rezanými dvojčinnými nožmi (56 cm), ktoré dokážu strihať vetvy až do hrúbky 20 mm. Dvojčinný kotúč znižuje vibrácie a zvyšuje rezný výkon v porovnaní s jednočinnými kotúčmi. Obojstranná bezpečnostná rukoväť zabraňuje náhodnému spusteniu a umožňuje použitie nožníc na živý plot v rôznych polohách pre akúkoľvek výšku živého plotu.
Batérie a nabíjačka sú súčasťou dodávky. Zariadenie je súčasťou batériového systému WORX PowerShare, môžete tak používať všetky batérie WORX PowerShare 18V (20V MAX).
Technické parametre:
- Otáčky naprázdno: 2200 ot./min.
- Dĺžka čepele: 56 cm
- Dĺžka lišty nožníc: 52 cm
- Rozteč zubov: 29 mm
- Hrúbka rezu: 20 mm
- Hodnota vibračných emisií: <2,5 m/s2
- Odchýlka K: 1,5 m/s2
- Meraný akustický tlak LpA: 72,4 db(A)
- Meraný akustický výkon LwA: 83,4 db(a)
Informácie o výrobcovi
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstr. 22
51063 KOELN
rene.klimach@positecgroup.com
6925387177104
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Napätie akumulátora: | 20 V |
| Typ akumulátora: | Li-ion |
| Rýchlonabíjačka: | S rýchlonabíjačkou |
| Max. Hrúbka rezu: | 20 mm |
| Dĺžka rezu: | 52 cm |
| Teleskopická funkcia: | Nie |
| Nabitie akumulátora: | 2 Ah |
| Rezy za minútu: | 2200 |
| Maximálne napätie akumulátora: | 20,0 V |
| Menovité napätie akumulátora: | 18,0 V |
| 2-ručný bezpečnostný spínač: | S 2-ručným bezpečnostným spínačom |
| Akumulátory potrebné na prevádzku: | 1x 18 V akumulátor |
| Otočná rukoväť: | Bez otočnej rukoväte |
| Nabíjačka: | S nabíjačkou |
| Zberač odrezkov: | Bez zberača odrezkov |
| Teleskopická úchytka: | Bez úchytky teleskopu |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,55 kg |
| Výška: | 19,2 cm |
| Šírka: | 19,2 cm |
| Hĺbka: | 89,7 cm |





