Bosch Aku príklepový vŕtací skrutkovač UniversalImpact 18 vr. aku
Číslo výrobku 1934066Opis výrobku
Číslo výrobku 1934066
Tento výkonný, ľahký a kompaktný Bosch akumulátorový príklepový vŕtací skrutkovač UniversalImpact 18 ponúka ideálnu kombináciu výkonu a všestrannosti. Štíhly, ergonomický dizajn zabezpečuje pohodlnú manipuláciu. S 20 rôznymi stupňami krútiaceho momentu, ako aj možnosťou vŕtania a vŕtania s príklepom je práca pri každom projekte s optimálne prispôsobeným výkonom jednoduchá. Jeho výkonná dvojstupňová planétová prevodovka spĺňa požiadavky každého použitia. UniversalImpact 18 V bol vyvinutý na vŕtanie a skrutkovanie do dreva a kovu, ako aj na príklepové vŕtanie do muriva. Má driek s veľkosťou 10 mm a jednopuzdrové skľučovadlo na jednoduchú výmenu skrutkovacích alebo vŕtacích nadstavcov.
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (SK)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@sk.bosch.com
4053423225150
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ akumulátora: | Li-ion |
| Stupne krútiaceho momentu: | 34 |
| Typ skľučovadla/uchytenie: | Rýchloupínacie skľučovadlo |
| Max. Ø vŕtania do dreva: | 30 mm |
| Max. Ø vŕtania do ocele: | 10 mm |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 440/0 - 1450/min |
| Čas nabíjania akumulátora (h): | 1 h |
| Kapacita akumulátora: | 1,5 Ah |
| Počet batérií: | 1 |
| Kufrík/ taška: | S kufríkom |
| Maximálne napätie akumulátora: | 18,0 V |
| LED osvetlením: | S LED osvetlením |
| Prídavnou rukoväťou: | Bez prídavnej rukoväte |
| Nabíjačkou: | S nabíjačkou |
| Príslušenstvom: | Bez príslušenstva |
| Reguláciou otáčok: | S reguláciou otáčok |
| Tlakovým štartom: | Bez tlakového štartu |
| Hĺbkovým dorazom: | Bez hĺbkového dorazu |
| Funkciou rýchleho zastavenia: | Bez funkcie rýchleho zastavenia |
| Indikátorom stavu nabitia: | S indikátorom stavu nabitia |
| Otáčanie doľava/doprava: | Ľavosmerný a pravosmerný chod |
| Maximálny krútiaci moment: | 34 Nm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,22 kg |
| Výška: | 21,0 cm |
| Šírka: | 29,0 cm |
| Hĺbka: | 7,8 cm |















