Bosch Aku vŕtací skrutkovač EasyDrill 18V-40 vr. 2 x aku 2.0 Ah a nabíjačky
Číslo výrobku 2065084Opis výrobku
Číslo výrobku 2065084
Aku vŕtací skrutkovač Bosch EasyDrill 18V-40 - všestranné vŕtanie a skrutkovanie
Ak hľadáte pohodlie a praktickosť, je všestranné univerzálne náradie Bosch EasyDrill 18V-40 tou správnou voľbou. Tento akumulátorový pomocník sa pýši dvojstupňovou prevodovkou a 20 nastaveniami krútiaceho momentu, ktoré zaručujú optimálny moment pri skrutkovaní a správnu rýchlosť pri vŕtaní. Výmena vrtákov a bitov je jednoduchá vďaka jedno-objímkovému 13 mm vŕtaciemu skľučovadlu. Táto vŕtačka sa vyznačuje kompaktným a ergonomickým dizajnom a vstavané svetlo LED znižuje námahu pri práci na tmavých miestach. Bosch EasyDrill 18V-40 je praktické všestranné náradie na rozmanité vŕtanie do dreva, kovu, plastu a na skrutkovanie.
Dve rýchlosti pre vždy optimálne výkony
Dvojstupňová prevodovka umožňuje voľbu toho pravého výkonu pre každú prácu. Prvý prevod s nízkou rýchlosťou je ideálny na skrutkovanie a vŕtanie väčších priemerov, druhý prevod umožňuje rýchly postup vŕtania s menšími priemermi.
Jednoduché dosiahnutie presnosti
20 stupňov krútiaceho momentu pre maximálnu presnosť: zvoľte si požadovaný krútiaci moment na otočnom regulátore a prispôsobte si tak nastavenie podľa rôznych materiálov.
Vstavané rozptýlené osvetlenie
Koncom PowerLight sa vyznačuje vstavanými výkonnými LED, ktoré poskytujú rozptýlené osvetlenie pre optimálne nasvietenie obrobku v tmavých priestoroch.
Rýchla a jednoduchá výmena vrtákov a bitov
Dizajn jedno-objímkového skľučovadla v kombinácii s automatickou aretáciou vretena umožňuje obsluhu jednou rukou pre ľahké a rýchlu výmenu vrtáka a bitov.
Akumulátorový systém POWER FOR ALL od firmy Bosch
Vŕtanie, čistenie či záhradničenie. Rýchle a ľahké prechody medzi jednotlivými zariadeniami s akumulátorom 18 V POWER FOR ALL od firmy Bosch. Pre ešte väčšiu flexibilitu akumulátor sedí aj na náradí od partnerov so systémom POWER FOR ALL.
Technické parametre
Napätie akumulátora: 18 V
Kompatibilita akumulátora: 18 V POWER FOR ALL ALLIANCE
Odporúčané batérie: >/= 1,5 Ah
Kapacita akumulátora: 2,0 Ah
Voľnobežné otáčky (1./2. stupeň): 0 - 430/0 - 1630 ot./min.
Max. krútiaci moment: 40 Nm
Max. krútiaci moment mäkký/tvrdý skrutkový spoj: 23/32 Nm
Stupne krútiacich momentov: 20 + 1
Skľučovadlo: 13 mm rýchloupínacie
Priemer skrutiek do: 8 mm
Priemer vŕtania do ocele: 13 mm
Priemer vŕtania do dreva: 30 mm
Rozmery náradia (d x š x v): 180 x 57 x 214 mm
Hmotnosť bez akumulátora: 1,30 kg
Súčasťou balenia je aku vŕtací skrutkovač Bosch EasyDrill 18V-40, 2 x akumulátor PBA 18V 2.0 Ah, nabíjačka AL 18V-20, obojstranný skrutkovací bit a kufor.
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (SK)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@sk.bosch.com
4053423232561
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ akumulátora: | Li-ion |
| Stupne krútiaceho momentu: | 20 |
| Typ skľučovadla/uchytenie: | Rýchloupínacie skľučovadlo |
| Max. Ø vŕtania do dreva: | 30 mm |
| Max. Ø vŕtania do ocele: | 10 mm |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 430/0 - 1630/min |
| Kapacita akumulátora: | 2 Ah |
| Počet batérií: | 2 |
| Kufrík/ taška: | S kufríkom |
| Maximálne napätie akumulátora: | 18,0 V |
| Menovité napätie akumulátora: | 18,0 V |
| LED osvetlením: | S LED osvetlením |
| Prídavnou rukoväťou: | Bez prídavnej rukoväte |
| Nabíjačkou: | S nabíjačkou |
| Príslušenstvom: | Bez príslušenstva |
| Reguláciou otáčok: | S reguláciou otáčok |
| Tlakovým štartom: | Bez tlakového štartu |
| Hĺbkovým dorazom: | Bez hĺbkového dorazu |
| Funkciou rýchleho zastavenia: | S funkciou rýchleho zastavenia |
| Indikátorom stavu nabitia: | S indikátorom stavu nabitia |
| Otáčanie doľava/doprava: | Ľavosmerný a pravosmerný chod |
| Maximálny krútiaci moment: | 40 Nm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 900 g |
| Výška: | 21,4 cm |
| Šírka: | 18,0 cm |
| Hĺbka: | 5,7 cm |




















