Bosch Aku vŕtací skrutkovač UniversalDrill 18 Solo
Číslo výrobku 1934025Opis výrobku
Číslo výrobku 1934025
Bosch akumulátorový vŕtací skrutkovač UniversalDrill 18 je ľahký a kompaktný vŕtací skrutkovač s ideálnou kombináciou výkonu a mnohostranného využitia. Hodí sa najmä na vŕtacie a skrutkovacie práce okolo domu a na záhrade. Je ideálny pomocník pre stredne ťažké až ťažké skrutkovacie práce do dreva, kovu a plastu.
Malý akumulátorový vŕtací skrutkovač pre výkonné skrutkovanie a rýchle vŕtanie
Vďaka 20 rôznym stupňom krútiaceho momentu a maximálnemu výkonu je možné pre každý materiál optimálne nastaviť výkon. Maximálny krútiaci moment je 40 Nm. Vďaka dvojstupňovej prevodovke si môžete vybrať z dvoch rýchlostných stupňov. Prvý rýchlostný stupeň s voľnobežnými otáčkami 0-440 ot./min. je vhodný na skrutkovacie práce. Druhý rýchlostný stupeň s voľnobežnými otáčkami 0-1450 ot./min. je vhodný na vŕtanie. Planétová prevodovka ponúka dlhú životnosť a zaisťuje rýchly postup pri práci.
Pohodlná manipulácia - kompaktný akumulátorový skrutkovač
Vďaka ergonomickému a kompaktnému dizajnu sa s akumulátorovým vŕtacím skrutkovačom veľmi ľahko manipuluje. Nízka hmotnosť 1,2 kg umožňuje aj prácu nad hlavou a dlhšie pracovné nasadenie. Jednoobjímkové 10 mm rýchloupínacie skľučovadlo je možné ovládať iba jednou rukou a umožňuje tak rýchlu výmenu nástavcov vrtákov a bitov.
Výkonná batériová prevádzka s batériami zo série Power4All
Akumulátorový vŕtací skrutkovač UniversalDrill je napájaný 18 V lítium-iónovou batériou (nie je súčasťou balenia, je možné zakúpiť samostatne) z radu Power4All. Túto batériu je možné použiť pre všetky ostatné zariadenia Bosch Home & Garden. Týmto ste ušetrení nákupu niekoľkých batérií rovnakého výkonu, čo vedie k väčšiemu poriadku v pivnici alebo kôlni na náradie. Moderná lítiová technológia zabraňuje pamäťovému efektu a samovybíjaniu, takže je vŕtačka vždy pripravená na použitie a čiastočné nabíjanie môže prebiehať bez straty výkonu.
Batérie a nabíjačka nie sú súčasťou balenia, je možné zakúpiť samostatne.
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (SK)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@sk.bosch.com
4053423225228
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ akumulátora: | Li-lon |
| Stupne krútiaceho momentu: | 20+1 |
| Max. Ø vŕtania do dreva: | 30 mm |
| Max. Ø vŕtania do ocele: | 10 mm |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 440/0 - 1450/min |
| Čas nabíjania akumulátora (h): | 1 h |
| Kufrík/ taška: | Bez uskladnenia |
| LED osvetlením: | S LED osvetlením |
| Nabíjačkou: | Bez nabíjačky |
| Maximálny krútiaci moment: | 40 Nm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,12 kg |
| Výška: | 19,5 cm |
| Šírka: | 23,0 cm |
| Hĺbka: | 6,8 cm |

















