Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Akumulátorová kosačka na trávu GE-CM 18/30 Li

Č.výr. 1328863

  • Člen rodiny Power X-Change
  • Indikátor stavu nabitia akumulátora s tromi LED diódami
  • S motorom Einhell Brushless (elektromotor bez uhlíkových kief)
Informácie o výrobku
119,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1328863

Pomocou Einhell akumulátorovej kosačky na trávu GE-CM 18/30 Li dáte domáci trávnik rýchlo do poriadku - výkonná, nezávislá, bezkáblová a ekologická. Vďaka technológii Power X-Change pracuje kosačka pomocou 18 V/3.0 Ah lítium-iónového akumulátora, ktorý je možné použiť vo všetkých prístrojoch Einhell s technológiou Power X-Change. S ním dosahuje kosačka až 3 500 ot./min. pri reznej šírke 30 cm a nastavení výšky kosenia na 30 - 70 mm. Indikátor stavu nabitia akumulátora vybavený tromi LED diódami vám poskytne rýchly prehľad o výdrži kosačky. Kosačka je vybavená motorom Einhell Brushless, elektromotorom bez uhlíkových kief a vysokokvalitným plastovým krytom odolným proti nárazom.

S motorom bez uhlíkových kief ponúka akumulátorová kosačka vyšší výkon a dlhšiu dobu prevádzky ako bežné motory s uhlíkovými kefami. Sklopné vodiace držadlo umožňuje priestorovo úsporné uschovanie. Veľkoplošné kolesá umožňujú kosenie šetrné k trávniku.

Súčasťou dodávky je akumulátor Power X-Change a výkonná nabíjačka pre systém.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Funkcia mulčovania:Nie
Centrálne nastavenie rezu:Nie
Min. Výška rezu:30 mm
Max. Výška rezu:70 mm
Rýchlonabíjačka:Áno
Napätie akumulátora:18 V
Nabitie akumulátora:3 Ah
Počet odstupňovaní výšky rezu:3 ks
Odporúčanie plochy:Do 150 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:9,7 kg
Výška:37,5 cm
Šírka:60,5 cm
Dĺžka:39,5 cm

0,65

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore