Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava akumulátorovej kosačky na trávu 1Power System A-RM-1x20/4/33

Č.výr. 1515782

  • 1 PowerSystem: 20 V akumulátorová platforma pre dom a záhradu
  • Šírka záberu 33 cm
  • So sklopným držadlom na priestorovo úsporné skladovanie
  • Kompletná súprava: Napájaná pomocou kvalitného 20 V lítium-iónového akumulátora s kapacitou 4 Ah, vrát. rýchlonab
Informácie o výrobku
89,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1515782

Praktická LUX súprava akumulátorovej kosačky na trávu A-RM-1x20/4/33 je ideálnym pomocníkom pri starostlivosti o váš trávnik. Záhradné náradie je ekologické a postará sa o dobre pokosený trávnik. Vďaka použitiu akumulátorového pohonu poskytuje kosačka nielen slobodu pohybu bez otravných káblov, ale aj tichú prácu. Je napájaná lítium-iónovým akumulátorom, ktorý má výkon 20 V a kapacitu 4 Ah. Akumulátor poskytuje kapacitu na dobu chodu až 80 minút. Vďaka rýchlonabíjačke sa akumulátor dá opäť nabiť za 2 hodiny, takže nevznikajú žiadne dlhé prestoje. Malá kosačka má šírku záberu 33 cm a je tak vhodná na trávniky s plochou do 250 m2. Na individuálne ovládanie umožňuje päťnásobné prestavenie výšky kosenia. Preto môžete kosiť trávu s výškou od 25 mm až 65 mm. Akumulátorová kosačka na trávu patrí k systému LUX 1 PowerSystem a môže byť napájaná jedným 20 V lítium-iónovým akumulátorom, ktorý má kapacitu 2 Ah alebo 4 Ah a je súčasťou tejto série. Odporúčame použiť akumulátor s kapacitou 4 Ah, ktorý je súčasťou dodávky.

Odborná starostlivosť o trávnik
Držadlo je vyrobené z kvalitnej ocele, a preto je veľmi stabilné. Na pohodlnú prepravu ho môžete priestorovo úsporne sklopiť. Integrovaný zberný kôš na trávu má objem 30 l a vďaka nemu dokáže pozbierať dostatok pokosenej trávy.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len pomocou jedného systému akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Obsah dodávky
1 x LUX akumulátorová kosačka na trávu A-RM-1x20/4/33
1 x 20 V lítium-iónový akumulátor 4 Ah
1 x rýchlonabíjačka

Technická specifikace

Detaily výrobku
Šírka rezu:33 cm
Funkcia mulčovania:Nie
Centrálne nastavenie rezu:Áno
Min. Výška rezu:25 mm
Max. Výška rezu:75 mm
Záchytné množstvo:30 l
Rýchlonabíjačka:Áno
Napätie akumulátora:20 V
Nabitie akumulátora:4 Ah
Počet odstupňovaní výšky rezu:5 ks
Odporúčanie plochy:Do 150 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:15,0 kg
Výška:124,0 cm
Šírka:40,0 cm
Dĺžka:96,5 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore