Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bosch Akumulátorové nožnice na živý plot EasyHedgeCut 18-45 vrát. akumulátora

Č.výr. 1334580

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Akumulátorové nožnice na živé ploty

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1334580

Akumulátorové nožnice na živý plot Bosch EasyHedgeCut 18-45 presvedčia mobilitou bez káblov a maximálnym výkonom. S akumulátorovými nožnicami vám práca pôjde hravo. Sú ľahké, ergonomicky vyvážené a okrem toho ponúkajú väčšiu voľnosť pohybu bez nebezpečenstva prestrihnutia kábla. Prístroj je silný vďaka dokonale zladeným komponentom. Motor, prevodovka a akumulátor poskytujú optimálne podmienky na používanie a vysoký výkon strihania, a tak sa dá s nimi pracovať pohodlne a efektívne. Inteligentné riadenie batérie sa stará o kontrolovaný výdaj energie a je kompatibilné so všetkými domácimi a záhradnými prístrojmi Bosch Li-Ion-18 V.

Anti-blokovací systém sa stará o ešte efektívnejšie strihanie. Okrem toho sú nožnice na živý plot vybavené ostrým a silným nožom brúseným diamantom s dĺžkou 45 cm a rozostupom zubov 15 mm. Ideálne sa hodí na strihanie mladých plotov. Akumulátorové nožnice na živý plot umožňujú jednoduchú a bezproblémovú prácu, aj ak trvá dlhšie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ akumulátora:Li-lon
Max. Hrúbka rezu:15 mm
Dĺžka rezu:45 cm
Teleskopický:Nie
Nabitie akumulátora:2 Ah
Napätie akumulátora:18 V
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,30 kg
Výška:85,0 cm
Šírka:17,0 cm
Dĺžka:21,5 cm

Ďalšie detaily

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore