Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Akumulátorové teleskopické nožnice na živý plot 1 PowerSystem A-HS-20/51T

Č.výr. 1472745

  • 1 PowerSystem: 20 V akumulátorová platforma pre dom a záhradu
  • Pre 20 V lítium-iónový akumulátor s výkonom 4 Ah
  • Dĺžka rezu 51 cm, na široké živé ploty
  • Teleskopické nastavenie na pohodlné dosiahnutie aj vzdialených vetiev
Informácie o výrobku
69,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1472745

LUX-TOOLS akumulátorové teleskopické nožnice na živý plot A-HS-20/51T vám poskytujú maximálnu slobodu pohybu pri starostlivosti o vašu záhradu. Pritom sa dajú použiť na rýchle a tiché strihanie, orezávanie a zastrihávanie vašich živých plotov alebo kríkov. Pretože sa dajú teleskopicky nastaviť až na 280 cm, umožňujú vzpriamené držanie tela pri strihaní. Navyše sa dajú pohodlne dosiahnuť aj vzdialené vetvy a kríky, ako aj vysoké živé ploty. Nožnice na živý plot majú zahnutú hlavu, aby ste mohli bez námahy ostrihať aj vrch živého plota. Akumulátorové nožnice na živý plot patria k systému LUX 1 PowerSystem a môžu byť napájané jedným 20 V lítium-iónovým akumulátorom, ktorý má kapacitu 2 Ah alebo 4 Ah a je súčasťou tejto série. Odporúčame použiť akumulátor s kapacitou 4 Ah. Akumulátor a vhodná rýchlonabíjačka sú dostupné osobitne.

Teleskopické nožnice na živý plot s pohodlnou rukoväťou Softgrip
Na potrebnú bezpečnosť pri záhradných prácach majú teleskopické nožnice na živý plot elektrickú bezpečnostnú brzdu. Vybavené pohodlnou rukoväťou Softgrip vám zabezpečujú prácu bez pocitu únavy a bezpečné vedenie. Dodávajú sa s popruhom na rameno, ktorý podporuje komfortnú manipuláciu. Nožnice majú laserom brúsené, protibežné, obojstranne režúce nože, ktoré umožňuje presné výsledky. Dĺžka rezu je 51 cm, zatiaľ čo hrúbka rezu je 14 mm. Akumulátorové teleskopické nožnice na živý plot sa tak dajú použiť aj na široké živé ploty.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len pomocou jedného systému akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ akumulátora:Li-lon
Max. Hrúbka rezu:14 mm
Dĺžka rezu:51 cm
Teleskopický:Áno
Napätie akumulátora:20 V
Rezy za minútu:2300
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,0 kg
Výška:16,0 cm
Šírka:17,0 cm
Dĺžka:121,0 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore