16.2.2020 23:39


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Bosch Akumulátorová reťazová píla UniversalChain 18 vrátane batérie

Č.výr. 1152222
  • Jednoduchšie rezanie vďaka dorazovým hákom
  • Výmena a upnutie bez použitia náradia vďaka systému SDS
  • Ľahká a praktická vďaka kompaktnému dizajnu
Informácie o výrobku
159,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1152222

Bosch akumulátorová reťazová píla UniversalChain 18 je vhodná pre všetkých používateľov, ktorí považujú bežné reťazové píly za nebezpečné, ťažké a nepraktické. Vďaka svojmu kompaktnému konštrukčnému tvaru a výbave je vhodná aj pre osoby, ktoré majú doteraz veľmi málo skúseností so zaobchádzaním s reťazovými pílami.

Akumulátorová reťazová píla poskytuje vďaka svojej hmotnosti len 3 kg najlepší pomer medzi výkonom a hmotnosťou vo svojej triede. Je veľmi kompaktná a ľahko sa ovláda. Má ochranu pred spätným rázom, ktorá používateľovi pomáha vykonávať každý rez pod úplnou kontrolou. Ochranné ústrojenstvo na špičke lišty znižuje vibrácie a uľahčuje čistý rez, ktorý podporuje zdravý rast drevín. Typickým použitím je rezanie vetiev na ovocných stromoch a rezanie hrubších hranolov alebo konárov na palivové drevo. Pohodlnú a jednoduchú manipuláciu s 18 V reťazovou pílou umožňuje v neposlednom rade integrovaný systém SDS na výmenu lišty bez použitia náradia a automatické mazanie reťaze.

Vďaka čipu Syneon je optimálne zladenie motora a prevodovky v kombinácii s touto inteligentnou elektronikou dôvodom, prečo je píla UniversalChain 18 tiež výnimočne účinná. Na jedno nabitie batérie zvládne až 40 rezov do mäkkého dreva s priemerom 100 mm, pripraví dostatok dreva na ďalší oheň v krbe alebo táborový oheň a je ideálnym pomocníkom na vašej dovolenke v kempe alebo karavane.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Rýchlosť rezu:
4,2 m/s
Dĺžka kýlovnice:
20 cm
Uvoľnenie nástroja výmena reťaze & napnutie reťaze:
Áno
Napätie akumulátora:
18 V
Nabitie akumulátora:
2,5 Ah
Jednoručná píla:
Nie

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
2,50 kg
Výška:
18,9 cm
Šírka:
20,0 cm
Dĺžka:
41,5 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore