Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bosch Akumulátorový vŕtací skrutkovač s príklepom PSB 18 Li-2

Č.výr. 5079033

  • Čip Bosch Syneon: Inteligentná energia pre každý projekt
  • Rýchlonabíjačka: Batéria 2,5 Ah je pripravená na použitie za 40 min (stav nabitia 80 %)
Informácie o výrobku
 
229,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5079033

Bosch akumulátorový vŕtací skrutkovač s príklepom PSB 18 Li-2 Ergonomic má ergonomický dizajn, vďaka ktorému je prístroj výnimočne kompaktný a ľahký. Uzavretá dvojitá rukoväť zaručuje optimálny prenos sily a šetrnú obsluhu. Práca s PSB 18 LI-2 Ergonomic je tak mimoriadne príjemná. Vďaka týmto vlastnostiam má prístroj tiež odporúčanie "Zdravý chrbát". Vďaka bezkomutátorovému motoru má PSB 18 LI-2 Ergonomic obzvlášť dlhú výdrž. Ani zložité projekty s ním nebudú žiadny problém, pretože vďaka čipu Bosch Syneon zaručuje batéria prístroja dlhší čas chodu na jedno nabitie. Je vybavený funkciou príklepu, ktorá sa zapína zvlášť. Dodáva sa s rýchlonabíjačkou na batériu 2,5 Ah, ktorá bude pripravená na použitie už za 40 minút (stav nabitia 80 %) - pre všetky dielenské a záhradné prístroje systému Power4All 18-V spoločnosti Bosch.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Kapacita akumulátora:2,5 Ah
Typ akumulátora:Li-Ion
Stupne krútiaceho momentu:20+1+1
Upínadlo vrtáka:13 mm
Max. vŕtania do dreva:38 mm
Max. vŕtania do ocele:13 mm
Otáčky naprázdno:0 - 400/0 - 1400/min
Čas nabíjania:1 h
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,34 kg
Výška:30,3 cm
Šírka:24,8 cm
Dĺžka:11,0 cm

1,636

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore