9.12.2019 14:38


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Einhell Aku vŕtací skrutkovač TC-CD 18/35 Li vrát. 18 V akumulátora a nabíjačky

Č.výr. 1386499

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Akumulátorové skrutkovače

Popis výrobku

Č.výr. 1386499

S Einhell akumulátorovým vŕtacím skrutkovačom TC-CD 18/35 Li s 18 V/1,5 Ah PXC akumulátorom si do domu privediete optimálneho partnera pre vaše domáce opravy a projekty pre domácich majstrov.

Kompaktný univerzálny akumulátorový vŕtací skrutkovač
Jemne regulovateľný a predsa výkonný, vždy pripravený na použitie, ako aj nezávislý od zásuvky a napriek tomu trvácny výkon akumulátora? Tak bol koncipovaný Einhell TC- CD 18/35 s akumulátorom PXC. Akumulátorový vŕtací skrutkovač tak flexibilne a kvalitne urobí svoju prácu. Lítium-iónová technológia High-End bez samovybíjania a automatické monitorovanie akumulátora ABS poskytuje množstvo výkonu a odolnú robustnosť.

Elektronika na reguláciu otáčok vybavená krútiacim momentom 35 Nm a 21 stupňami krútiaceho momentu, ktoré sa dajú ako zvyčajne regulovať jednoduchým otáčaním, zabezpečuje prácu optimálne prispôsobenú materiálu a použitiu. Rýchloupínacie skľučovadlo (10 mm) obratom ruky upne zodpovedajúce príslušenstvo náradia.

Séria Power X-Change
Inovatívna séria Power X-Change sa riadi mottom: 1 akumulátor - 1 000 možností. Tzn. so systémom akumulátorov Power X-Change značky Einhell používate vždy ten istý typ akumulátora PXC pre rôzne náradie, či už v dielni, alebo v záhrade. Na jedno nabitie akumulátora tak môžete napríklad bez problémov spracovať 200 skrutiek vo formáte 6 mm x 60 mm. Ak užitočný indikátor stavu nabitia akumulátora predsa indikuje vybitý akumulátor, je 18 V/1,5 Ah akumulátor Power X-Change značky Einhell po jednej hodine opäť úplne nabitý a pripravený na použitie.

Bezpečná práca bez námahy
Pri práci je navyše veľmi nápomocné LED osvetlenie na podstavci robustného akumulátorového vŕtacieho skrutkovača. Tak máte vždy bezchybný výhľad na pracovný priestor. Príjemnú a bezpečnú prácu okrem toho zabezpečuje ergonomický dizajn a mäkký povrch Softgrip, ktoré sú navrhnuté na maximálnu praktickosť a poskytujú pevné a bezpečné uchopenie. Akumulátorový skrutkovač vás navyše presvedčí vyváženým rozložením hmotnosti medzi kompaktným korpusom a akumulátorom pri celkovej hmotnosti 1,49 kg.

Obsah
Einhell akumulátorový vŕtací skrutkovač TC-CD 18/35 Li
18 V/1,5 Ah akumulátor Power X-Change
Jednohodinová nabíjačka

Technická specifikace

Detaily výrobku

Kapacita akumulátora:
1,5 Ah
Typ akumulátora:
Li-Ion
Stupne krútiaceho momentu:
21
Upínadlo vrtáka:
10 mm
Otáčky naprázdno (1. / 2. rýchlostný stupeň):
0 - 550/min
Napätie:
18 V
Krútiaci moment tvrdé skrutkovanie:
35 Nm
Čas nabíjania:
1 h
Počet prevodových stupňov:
1 prevod

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
2,42 kg
Výška:
9,3 cm
Šírka:
29,0 cm
Dĺžka:
36,7 cm

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.12.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore