30.4.2017 10:51
Moja predajňa
Bratislava Hodonínska
Hodonínska ulica 25
84103 Bratislava
Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Einhell Akumulátorový vŕtací skrutkovač Power X-Change TE-CD 18 Li s 2 akuArt.Nr. 4890117

  • Člen rodiny Power-X-Change
  • 2 x akumulátor 1,5 Ah a 30-minútová nabíjačka
  • Ergonomický dizajn so sponou na opasok
Informácie o výrobku
Bežná cena 159,95 EUR
149,99 EUR

Množstvá pre online objednávky sú k dispozícii iba postupne. 1kroky k dispozícii

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava Hodonínska

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4890117

Akumulátorový vŕtací skrutkovač TE-CD 18 Li z rodiny Power X-Change s dvomi akumulátormi 1,5 Ah a 30-minútovou rýchlonabíjačkou sa dá ľubovoľne doplniť o inovačný akumulátorový systém. Pre profesionálneho remeselníka je lítiovo-iónový akumulátorový vŕtací skrutkovač vhodným sprievodcom pri skrutkovaní a vŕtaní okolo domu, v dielni a garáži. O energické skrutkovanie a rýchle vŕtanie sa stará výkonný motor s vysokým krútiacim momentom 48 Nm a robustnou dvojrýchlostnou kovovou prevodovkou

Vo vyhotovení s dvomi akumulátormi umožňuje TE-CD 18 Li prácu takmer bez prerušenia. Vďaka jednoplášťovému, rýchloupínaciemu skľučovadlu s funkciou Quick-Stop a automatickej aretácii vretena umožňuje bleskovú výmenu vrtáka bez náradia. Elektronika na jemnú reguláciu otáčok osadená na ovládacom spínači a 23-násobné nastavenie doťahovacieho momentu umožňujú vhodnú úpravu podľa aktuálnych potrieb materiálov a skrutiek, pričom klzná spojka pre doťahovací moment zabraňuje pretočeniu skrutiek. O pohodlnú prácu sa starajú ergonomická rukoväť Softgrip a optimálne osvetlenie pomocou LED svetla. Stabilná spona na opasok na plastovom telese umožňuje rýchle a komfortné zavesenie kompaktnej akumulátorovej vŕtačky na opasok, ktorá je tak vždy po ruke. Vďaka ukazovateľu smeru otáčania máte vždy prehľad o aktuálnom stave zariadenia.

Vŕtací skrutkovač Einhell obsahuje dva akumulátory 1,5 Ah a 30-minútovú rýchlonabíjačku a dá sa ľubovoľne doplniť o inovačný akumulátorový systém. Pre profesionálneho remeselníka je lítiovo-iónový akumulátorový vŕtací skrutkovač vhodným sprievodcom pri skrutkovaní a vŕtaní okolo domu, v dielni a garáži. O energické skrutkovanie a rýchle vŕtanie sa stará výkonný motor s vysokým krútiacim momentom 48 Nm a robustnou dvojrýchlostnou kovovou prevodovkou. Vo vyhotovení s dvomi akumulátormi umožňuje TE-CD 18 Li prácu takmer bez prerušenia.

Vďaka jednoplášťovému, rýchloupínaciemu skľučovadlu s funkciou Quick-Stop a automatickej aretácii vretena umožňuje bleskovú výmenu vrtáka bez náradia. Elektronika na jemnú reguláciu otáčok osadená na ovládacom spínači a 23-násobné nastavenie doťahovacieho momentu umožňujú vhodnú úpravu podľa aktuálnych potrieb materiálov a skrutiek, pričom klzná spojka pre doťahovací moment zabraňuje pretočeniu skrutiek. O pohodlnú prácu sa starajú ergonomická rukoväť Softgrip a optimálne osvetlenie pomocou LED svetla. Stabilná spona na opasok na plastovom telese umožňuje rýchle a komfortné zavesenie kompaktnej akumulátorovej vŕtačky na opasok, ktorá je tak vždy po ruke. Ukazovateľ smeru otáčania poskytuje vždy prehľad o aktuálnom stave zariadenia.

Technická specifikace
Kapacita akumulátora:1,5 Ah
Typ akumulátora:Li-Ion
Stupne krútiaceho momentu:24
Upínadlo vrtáka:10 mm
Max. Skrutky:6 mm
Max. vŕtania do dreva:30 mm
Max. vŕtania do ocele:8 mm
Otáčky naprázdno (1. / 2. rýchlostný stupeň):0 - 1350/min
Napätie:18 V
Krútiaci moment tvrdé skrutkovanie:48 Nm
Čas nabíjania:0,5 h
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4,00 kg
Výška:33,5 cm
Šírka:42,0 cm
Dĺžka:10,5 cm

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

„Napíšte nám Váš názor!“

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore