Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Akumulátorový vŕtací skrutkovač Power X-Change TE-CD 18 Li s 2 aku

Č.výr. 4890117

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Akumulátorové skrutkovače

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 4890117

Akumulátorový vŕtací skrutkovač TE-CD 18 Li z rodiny Power X-Change s dvomi akumulátormi 1,5 Ah a 30-minútovou rýchlonabíjačkou sa dá ľubovoľne doplniť o inovačný akumulátorový systém. Pre profesionálneho remeselníka je lítiovo-iónový akumulátorový vŕtací skrutkovač vhodným sprievodcom pri skrutkovaní a vŕtaní okolo domu, v dielni a garáži. O energické skrutkovanie a rýchle vŕtanie sa stará výkonný motor s vysokým krútiacim momentom 48 Nm a robustnou dvojrýchlostnou kovovou prevodovkou

Vo vyhotovení s dvomi akumulátormi umožňuje TE-CD 18 Li prácu takmer bez prerušenia. Vďaka jednoplášťovému, rýchloupínaciemu skľučovadlu s funkciou Quick-Stop a automatickej aretácii vretena umožňuje bleskovú výmenu vrtáka bez náradia. Elektronika na jemnú reguláciu otáčok osadená na ovládacom spínači a 23-násobné nastavenie doťahovacieho momentu umožňujú vhodnú úpravu podľa aktuálnych potrieb materiálov a skrutiek, pričom klzná spojka pre doťahovací moment zabraňuje pretočeniu skrutiek. O pohodlnú prácu sa starajú ergonomická rukoväť Softgrip a optimálne osvetlenie pomocou LED svetla. Stabilná spona na opasok na plastovom telese umožňuje rýchle a komfortné zavesenie kompaktnej akumulátorovej vŕtačky na opasok, ktorá je tak vždy po ruke. Vďaka ukazovateľu smeru otáčania máte vždy prehľad o aktuálnom stave zariadenia.

Vŕtací skrutkovač Einhell obsahuje dva akumulátory 1,5 Ah a 30-minútovú rýchlonabíjačku a dá sa ľubovoľne doplniť o inovačný akumulátorový systém. Pre profesionálneho remeselníka je lítiovo-iónový akumulátorový vŕtací skrutkovač vhodným sprievodcom pri skrutkovaní a vŕtaní okolo domu, v dielni a garáži. O energické skrutkovanie a rýchle vŕtanie sa stará výkonný motor s vysokým krútiacim momentom 48 Nm a robustnou dvojrýchlostnou kovovou prevodovkou. Vo vyhotovení s dvomi akumulátormi umožňuje TE-CD 18 Li prácu takmer bez prerušenia.

Vďaka jednoplášťovému, rýchloupínaciemu skľučovadlu s funkciou Quick-Stop a automatickej aretácii vretena umožňuje bleskovú výmenu vrtáka bez náradia. Elektronika na jemnú reguláciu otáčok osadená na ovládacom spínači a 23-násobné nastavenie doťahovacieho momentu umožňujú vhodnú úpravu podľa aktuálnych potrieb materiálov a skrutiek, pričom klzná spojka pre doťahovací moment zabraňuje pretočeniu skrutiek. O pohodlnú prácu sa starajú ergonomická rukoväť Softgrip a optimálne osvetlenie pomocou LED svetla. Stabilná spona na opasok na plastovom telese umožňuje rýchle a komfortné zavesenie kompaktnej akumulátorovej vŕtačky na opasok, ktorá je tak vždy po ruke. Ukazovateľ smeru otáčania poskytuje vždy prehľad o aktuálnom stave zariadenia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Kapacita akumulátora:1,5 Ah
Typ akumulátora:Li-Ion
Stupne krútiaceho momentu:24
Upínadlo vrtáka:10 mm
Max. vŕtania do dreva:30 mm
Max. vŕtania do ocele:8 mm
Otáčky naprázdno:0 - 320/0 - 1350/min
Čas nabíjania:0,5 h
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,50 kg
Výška:45,0 cm
Šírka:43,0 cm
Dĺžka:36,5 cm

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore