Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Akumulátorový vŕtací skrutkovač TH-CD 14,4 / 2 Li

Č.výr. 5201975

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Akumulátorové skrutkovače

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 5201975

Einhell akumulátorový vŕtací skrutkovač TH-CD 14,4 / 2 Li s lítium - iónovou technológiou sa svojou úzkou konštrukciou a robustnou kovovou prevodovkou prezentuje ako ľahké, kompaktné a výkonné zariadenie. Disponuje 2rýchlostnou prevodovkou, ako aj jemne regulovateľnou riadiacou elektronikou otáčok a optimálne sa dokáže prispôsobiť najrôznejším požiadavkám. Obzvlášť praktický je magnetický držiak skrutiek nachádzajúci sa na zariadení, ako aj indikátor kapacity batérie. Rukoväť Softgrip poskytuje bezpečné uchopenie a neželanému dobehu po uvoľnení ovládacieho tlačidla predchádza funkcia Quick - Stop. Doba nabíjania tohto akumulátorového vŕtacieho skrutkovača TH-CD 14,4 / 2 Li so skľučovadlom s rýchloupínaním a ľavotočivým / pravotočivým chodom predstavuje cca 3-5 hod.
Súčasťou dodávky je tiež praktický kufrík na bezpečné uschovanie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Kapacita akumulátora:1,3 Ah
Typ akumulátora:Li-Ion
Stupne krútiaceho momentu:19+1
Otáčky naprázdno:0 - 350/0 - 1150/min
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,60 kg
Výška:29,0 cm
Šírka:30,5 cm
Dĺžka:10,2 cm

0,35

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore