Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Akumulátorový vŕtací skrutkovač 1 PowerSystem A-BS-20

Č.výr. 1498690

  • 1 PowerSystem: 20 V akumulátorová platforma pre dom a záhradu
  • Výkonná 2-stupňová prevodovka na skrutkovanie a vŕtanie
  • S pracovným LED svietidlom na optimálne osvetlenie pracovného priestoru
  • Napájanie kvalitným 20 V lítium-iónovým akumulátorom (dostupný osobitne)
Informácie o výrobku
32,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

17 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1498690

LUX-TOOLS akumulátorový vŕtací skrutkovač A-BS-20 je váš všestranný partner pri silnom doťahovaní a jednoduchom uvoľňovaní skrutiek, ako aj pri vŕtaní. Poslúži vám ako spoľahlivé univerzálne náradie v modelárstve, pri práci s drevom a iných voľnočasových a remeselníckych prácach. Je súčasťou systému LUX 1 PowerSystem a môže byť napájaný pomocou kvalitných lítium-iónových akumulátorov tejto série. Váš požadovaný akumulátor vo vyhotovení 2 Ah alebo 4 Ah získate osobitne.

Všestranné elektrické náradie s presvedčivou silou
Kompaktný vŕtací skrutkovač má výkonnú 2-stupňovú prevodovku s chodom doprava/doľava. V prvom rýchlostnom stupni má voľnobežné otáčky 0 - 400 ot./min, v druhom rýchlostnom stupni dosahuje 0 - 1 400 ot./min. Maximálny doťahovací moment uvoľní s 35 Nm aj veľmi pevne dotiahnuté skrutky. K dispozícii máte celkovo 25 stupňov doťahovacieho momentu, ako aj ďalšie nastavenie na vŕtanie. Robustné rýchloupínacie skľučovadlo je vyrobené zo zaťažiteľného kovu a umožňuje jednoduchú výmenu vrtákov a bitov. Pre nadstavce s priemerom 2 mm až 13 mm. Najdôležitejšie bity môžete upevniť priamo na zariadenie pomocou praktického magnetického držiaka, takže ich budete mať vždy na dosah ruky.

Komfortná práca vďaka šikovným doplnkom
Užitočné integrované pracovné LED svietidlo zabezpečí optimálne osvetlenie vášho pracovného priestoru. Tak môžete pracovať s dobrým výhľadom aj na zakrytých, tmavých miestach. Mimoriadne praktický je aj držiak na opasok. Praktický skrutkovač a vŕtačku máte vždy so sebou a sú pripravené na použitie.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len pomocou jedného systému akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Obsah dodávky:
LUX akumulátorový vŕtací skrutkovač A-BS-20
1 x držiak na opasok
1 x dlhý bit

Technická specifikace

Detaily výrobku
Stupne krútiaceho momentu:25+1
Upínadlo vrtáka:2-13 mm
Otáčky naprázdno:0 - 400/0 - 1400/min
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,50 kg
Výška:19,4 cm
Šírka:7,1 cm
Dĺžka:21,8 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore