Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava akumulátorového vŕtacieho skrutkovača 1 PowerSystem A-BS-20

Č.výr. 1498708

  • 1 PowerSystem: 20 V akumulátorová platforma pre dom a záhradu
  • Výkonná 2-stupňová prevodovka na skrutkovanie a vŕtanie
  • S pracovným LED svietidlom na optimálne osvetlenie pracovného priestoru
  • Kompletná súprava: Napájaná pomocou kvalitného 20 V lítium-iónového akumulátora, vrát. rýchlonabíjačky
Informácie o výrobku
54,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1498708

Kompaktný LUX-TOOLS akumulátorový vŕtací skrutkovač A-BS-20 nesmie chýbať pri žiadnom vašom projekte pre domácich majstrov. Dá sa použiť na jednoduché dotiahnutie a uvoľnenie skrutiek, ako aj na vŕtanie. Praktické akumulátorové náradie vám vďaka bezkáblovej prevádzke ponúka maximálnu voľnosť pohybu. Dá sa použiť flexibilne, prakticky a nezávisle od zdrojov elektrického prúdu. Akumulátorový skrutkovač je vybavený kvalitným lítium-iónovým akumulátorom s výkonom 20 V vrátane nabíjačky. Má kapacitu 2 Ah a vyznačuje sa dlhou životnosťou a robustnosťou - žiaden pamäťový efekt, žiadne samovybíjanie. Skrutkovač je súčasťou systému LUX 1 PowerSystem: Jeho akumulátor, ktorý je súčasťou súpravy, môžete použiť so všetkými zariadeniami tejto praktickej série. Nabíjanie pomocou rýchlonabíjačky trvá len 1 hodinu.

Výkonná 2-stupňová prevodovka s variabilnou reguláciou otáčok
Vŕtací skrutkovač je vybavený výkonnou 2-stupňovou prevodovkou, pomocou ktorej môžete prepnúť na rôzne otáčky. Zatiaľ čo sú voľnobežné otáčky v prvom rýchlostnom stupni medzi 0 až 400 ot./min, v druhom rýchlostnom stupni sú v rozsahu 0 až 1 400 ot./min. Vďaka chodu doprava/doľava sa skrutky dajú jednoducho vyskrutkovať aj bez použitia ručnej sily pomocou prepínača smeru otáčania. Akumulátorový vŕtací skrutkovač sa vyznačuje maximálnym doťahovacím momentom 35 Nm s 25 + 1 stupňami doťahovacieho momentu. Navyše je vybavený stabilným rýchloupínacím skľučovadlom z kovu, ktoré umožňuje rýchlu výmenu skrutkovacích nadstavcov. Má upnutie s priemerom 2 mm - 13 mm.

Výkonné náradie s praktickými funkciami
Vďaka svojmu integrovanému pracovnému LED svietidlu zabezpečí vŕtací skrutkovač dobré osvetlenie aj v tmavých rohoch. Okrem toho je vybavený aretáciou vretena, pomocou ktorej môžete skľučovadlo otvoriť len jednou rukou. Na boku zariadenia sa tiež nachádza magnetický držiak bitov, vďaka ktorému máte najdôležitejšie bity vždy poruke.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len pomocou jedného systému akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Obsah dodávky:
LUX súprava akumulátorového vŕtacieho skrutkovača A-BS-20
1 x 20 V lítium-iónový akumulátor
1 x rýchlonabíjačka
1 x držiak na opasok
1 x dlhý bit

Technická specifikace

Detaily výrobku
Stupne krútiaceho momentu:25+1
Upínadlo vrtáka:2-13 mm
Otáčky naprázdno:0 - 400/0 - 1400/min
Čas nabíjania:1 h
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,20 kg
Výška:22,9 cm
Šírka:7,1 cm
Dĺžka:21,8 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore