Einhell Akumulátorová strunová kosačka GE-CT 18 Li Solo Power X-Change

Č.výr. 5156773

  • Presné a čisté rezy vďaka ostrým a stabilným plastovým nožom
  • Funkcia na kosenie okrajov na vertikálne kosenie aj na ťažko prístupných miestach
  • Komfortná manipulácia pomocou ergonomickej rukoväti a maximálna sloboda pohybu
  • Člen rodiny výrobkov Einhell Power X-Change
  • Oblúk na ochranu na záhony a kvety
Informácie o výrobku
44,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5156773

Pomocou Einhell akumulátorovej strunovej kosačky GE-CT 18 Li so systémom Power X-Change 18 V 1,5 Ah môžete rýchlo a presne kosiť divorastúce porasty, žihľavu, bodliaky, burinu a prírodné trávnaté plochy. Žacia hlava s priemerom kosenia 24 cm umožňuje pohodlné a čisté kosenie trávy a úpravu vášho exteriéru s vynaložením malej námahy.

Montáž bez náradia
Plastový nôž je mimoriadne stabilný a odolný a zabezpečuje čisté a presné rezy. Upevnenie noža je jednoduché a bez náradia: Jednoducho sa zasunie do rotačného taniera na reznej hlave. Nôž sa dá po opotrebení bez problémov vymeniť. Náhradné nože (sú súčasťou dodávky) sa môžu uschovávať v integrovanej priehradke v druhej rukoväti a sú tak kedykoľvek poruke.

Funkcia na kosenie okrajov a ručné prispôsobenie
Rezná hlava sa dá otáčať v 5 stupňoch do 90° v oboch smeroch a umožňuje vertikálne kosenie okrajov, ako aj ťažko prístupných miest, napr. pod záhradnými lavičkami. Pripevnený oblúk na ochranu rastlín (Flowerguard) chráni vašej kvety a rastliny pri kosení v blízkosti záhonov. Vodiaca rukoväť sa dá ľahko a plynule prispôsobiť každej výške postavy a pri práci nezaťažuje chrbát. Uhol a výška prídavnej rukoväti sa dá taktiež jednoducho nastaviť.

Komfortná manipulácia
Einhell akumulátorová kosačka je napájaná bez káblov výkonným akumulátorom, čo umožňuje maximálnu slobodu pohybu. Lítium-iónový akumulátor (dostupný samostatne) sa zasunie pod rukoväť do batériového systému Power X-Change. Ťažisko sa tak presunie z reznej hlavy do rukoväti, čo umožňuje pohodlnú manipuláciu. Bez námahy zvládnete dlhotrvajúce rozsiahle práce a môžete pracovať rýchlo a presne. Nízka hmotnosť pritom umožňuje dodatočný komfort. Na bezpečné a príjemné držanie je rukoväť ergonomicky tvarovaná a s úpravou povrchu SoftGrip. Einhell strunová kosačka presvedčí predovšetkým veľmi nízkou hlučnosťou.

Silný výkon a vysoká flexibilita
Akumulátorová strunová kosačka GE-CT 18 Li-Solo je súčasťou rodiny výrobkov Einhell Power X-Change a môže ju napájať každý akumulátorom z tejto série (dostupný samostatne). Akumulátor Power X-Change môže napájať všetky príslušné zariadenia tejto rodiny výrobkov: jeden akumulátor pre všetky zariadenia.

Rozsah dodávky:
- 1x Einhell akumulátorová strunová kosačka GE-CT 18 Li
- 20x náhradný nôž

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ akumulátora:Li-lon
Max. Šírka rezu:24 cm
Teleskopický:Áno
Systém predlžovania vlákna:Nože
Rýchlonabíjačka:Nie
Ochranný rám na rastliny k dispozícii:Áno
Rezacia hlava otočná o 90°:Áno
Uhol sklonu prestaviteľný:Áno
Napätie akumulátora:18 V
Teleskopické:Áno
Funkcia rezania hrán:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,80 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore