Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Akumulátorová strunová kosačka 1 PowerSystem A-RT-20/26

Č.výr. 1472711

  • 1 PowerSystem: 20 V akumulátorová platforma pre dom a záhradu
  • Pre 20 V lítium-iónový akumulátor s výkonom 2 Ah
  • Presný okruh záberu s priemerom 26 cm
  • Otočná, nakloniteľná žacia hlava na ťažko prístupné miesta
Informácie o výrobku
39,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

23 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1472711

LUX-TOOLS akumulátorová strunová kosačka A-RT-20/26 ošetrí a skráti váš trávnik aj na ťažko prístupných miestach. Presne pokosí menšie zelené plochy a správne skráti okolité okraje. Vďaka napájaniu pomocou akumulátora máte optimálnu slobodu pohybu a môžete mobilne a ekologicky pracovať bez kábla. Okruh záberu strunovej kosačky má priemer 26 cm a zabezpečuje dobrú rýchlosť pri práci. Na skracovanie slúžia ostré žacie nože z plastu. Akumulátorová strunová kosačka patrí k systému LUX 1 PowerSystem a môže byť napájaná jedným 20 V lítium-iónovým akumulátorom, ktorý má kapacitu 2 Ah alebo 4 Ah a je súčasťou tejto série. Odporúčame použiť akumulátor s kapacitou 2 Ah. Akumulátor a vhodná rýchlonabíjačka sú dostupné osobitne.

Komfortné kosenie s teleskopickou násadou a prídavnou rukoväťou
S praktickým oblúkom na ochranu rastlín si udržíte odstup od záhonov alebo kvetov. Sú spoľahlivo chránené bez toho, aby prekážali pri kosení. Veľmi pohodlná je aj teleskopická funkcia násady. Podľa potreby si môžete rukoväť prestaviť z 92 cm až na 120 cm, aby ste dosiahli na odľahlé miesta. Prídavná rukoväť poskytuje možnosť na obojručné vedenie strunovej kosačky. Akumulátorová strunová kosačka je navyše vybavená otočnou, zahnutou žacou hlavou do 90°, vďaka ktorej sa dá zmeniť uhol sklonu. Tak dosiahnete aj na ťažko dostupné miesta. Okrem strunovej kosačky je súčasťou dodávky aj 10 žacích nožov.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len pomocou jedného systému akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ akumulátora:Li-lon
Max. Šírka rezu:26 cm
Teleskopický:Áno
Ochranný rám na rastliny k dispozícii:Áno
Rezacia hlava otočná o 90°:Áno
Uhol sklonu prestaviteľný:Áno
Napätie akumulátora:20 V
Nabitie akumulátora:2 Ah
Funkcia rezania hrán:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,15 kg
Výška:12,0 cm
Šírka:19,0 cm
Dĺžka:93,0 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore