Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava akumulátorovej strunovej kosačky 1 PowerSystem A-RT-20/26

Č.výr. 1472729

  • 1 PowerSystem: 20 V akumulátorová platforma pre dom a záhradu
  • Kompletná súprava: vrát. kvalitného 20 V/2 Ah lítium-iónového akumulátora a rýchlonabíjačky
  • Okruh záberu s priemerom 26 cm na rýchly postup kosenia
  • S oblúkom na ochranu rastlín pred poškodením
Informácie o výrobku
59,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

24 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1472729

Táto LUX-TOOLS súprava akumulátorovej strunovej kosačky A-RT-20/26 vám umožní jemné a dôkladné ošetrovanie vášho trávnika. Pretože je bez kábla, poskytuje veľkú slobodu pohybu a môže sa používať kdekoľvek. Ako pohon máte k dispozícii jeden kvalitný 20 V lítium-iónový akumulátor s kapacitou 2 Ah. Ten zabezpečí chod kosačky na cca 30 minút. Pomocou rýchlonabíjačky sa dá nabiť za 1 hodinu. Na rýchly postup pri kosení má zariadenie okruh záberu s priemerom 26 cm. Akumulátorová strunová kosačka patrí k systému LUX 1 PowerSystem a môže byť napájaná jedným 20 V lítium-iónovým akumulátorom, ktorý má kapacitu 2 Ah alebo 4 Ah a je súčasťou tejto série. Odporúčame použiť akumulátor s kapacitou 2 Ah, ktorý je súčasťou dodávky.

Výkonná strunová kosačka s praktickými doplnkami
Zariadenie disponuje oblúkom na ochranu rastlín, aby vaše záhony a kvety boli pri kosení chránené. Navyše sa dá teleskopicky prestaviť o 28 cm, od 92 cm do 120 cm. Vďaka tomuto pohodlnému prestaveniu výšky sa dajú vyrovnať rozdiely v telesnej výške. Ďalšou funkciou je individuálne nastaviteľná prídavná rukoväť, ktorá vám umožní vedenie dvomi rukami a podporí komfortnú prácu. Akumulátorová strunová kosačka je navyše vybavená otočnou, zahnutou žacou hlavou do 90°, vďaka ktorej sa dá zmeniť uhol sklonu. Tak sa jednoducho dostanete aj na ťažko prístupné miesta. Okrem akumulátorovej strunovej kosačky sú súčasťou dodávky aj akumulátor, rýchlonabíjačka a plastové čepele.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len pomocou jedného systému akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Obsah dodávky
1 x LUX akumulátorová strunová kosačka A-RT-20/26
1 x rýchlonabíjačka
1 x 20 V lítium-iónový akumulátor

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ akumulátora:Li-lon
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,40 kg
Výška:12,0 cm
Šírka:19,0 cm
Dĺžka:93,0 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore