Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Power X-Change Akumulátor 18 V 2,5 Ah

Č.výr. 1640853

  • Univerzálne použitie pre všetky zariadenia Power X-Change
  • Umožňuje bezkáblovú voľnosť
  • Žiadna spleť káblov a voľná práca
  • Vďaka vysokokvalitným lítium-iónovým článkom žiaden pamäťový efekt
  • Nízke samovybíjanie a vysoká konštantná sila
  • Záruka výrobcu 2 roky (záručné podmienky v sekcii "Ďalšie detaily")
Informácie o výrobku
 
49,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1640853

Einhell 18 V 2,5 Ah Power X-Change akumulátor je súčasťou multifunkčného a neobmedzene navzájom kombinovateľného systému akumulátorov Power X-Change od Einhell. Univerzálne použiteľné akumulátory Power X-Change napájajú dlhodobo energiou všetky akumulátorové zariadenia z celej rodiny výrobkov v oblasti záhradnej techniky a vybavenia dielne. Výhody pre zákazníka sú očividné: Používaním jedného akumulátora a jednej nabíjačky na všetky zariadenia ušetríte nielen značné náklady pri obstarávaní, ale vďaka možnosti univerzálneho používania chránite životné prostredie a zároveň získavate flexibilitu v domácnosti a záhrade. Vyhnete sa aj neporiadku a chaosu s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami na každé jednotlivé zariadenie.

Vysokokvalitný akumulátor navyše odoláva pamäťovému efektu a samovybíjaniu, ktoré sú pri batériách bežné, a zaručuje konštantný vysoký výkon. Akumulátor 18 V 2,5 Ah Power X-Change je ideálny základný akumulátor z rodiny Power X-Change a je vhodný na použitie spôsobom Twin-Pack pri napájaní 36 V. Technologicky riadený, aktívny systém manažmentu batérií ABS pomocou zabudovaného mikroprocesora neustále monitoruje parametre akumulátora. Zabezpečuje tak maximálnu bezpečnosť, optimálny výkon zariadenia, maximálnu dobu chodu a maximálnu životnosť. Aktuálny stav nabíjania je možné kontrolovať prostredníctvom LED indikátora s 3 stupňami. Teleso je na základe svojej konštrukcie odolné proti prachu, korózii a mechanickým vplyvom. Pomocou priehlbín na uchopenie je možné akumulátor opäť ľahko vybrať zo všetkých zariadení.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Plast
Dĺžka:125 mm
Obsah:1 ks
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:457 g
Výška:5,1 cm
Šírka:7,4 cm
Dĺžka:12,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore