Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Power X-Change Akumulátor 18 V 4 - 6 Ah Multi-Ah PXC Plus

Č.výr. 1547397

  • Univerzálne použitie pre všetky zariadenia rodiny Power-X-Change
  • Úspora financií, ochrana životného prostredia a flexibilita v domácnosti a na záhrade
  • Technológia Multi-Ah: 6 Ah akumulátor na maximálnu kapacitu alebo 4 Ah akumulátor
  • Presné zobrazenie stavu nabitia v % na digitálnom displeji
  • Energia na maximálny výkon
Informácie o výrobku
 
109,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1547397

Einhell 18 V/4 - 6 Ah Multi-Ah PCX Plus je súčasťou multifunkčného a neobmedzene navzájom kombinovateľného systému akumulátorov Power X-Change značky Einhell. Univerzálne použiteľné akumulátory Power X-Change napájajú dlhodobo energiou všetky akumulátorové zariadenia z celej rodiny výrobkov v oblasti záhradnej techniky a vybavenia dielne. Výhody sú očividné: Používaním jedného akumulátora a jednej nabíjačky na všetky zariadenia ušetríte nielen značné náklady pri obstarávaní, ale vďaka možnosti univerzálneho používania chránite životné prostredie a zároveň získavate flexibilitu v domácnosti a záhrade. Vyhnete sa aj neporiadku a chaosu s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami pre každý jednotlivý prístroj.

Vďaka technológii Multi-Ah je možné napájanie z akumulátora s kapacitou 6 Ah na maximálnu dobu chodu, ako aj s akumulátorom s kapacitou 4 Ah na 3x dlhšiu celkovú životnosť. Lítium-iónové články generujú energiu na maximálnu silu vo všetkých použitiach. Technológia Plus navyše umožňuje extra výkon pri intenzívnej práci. Vysokokvalitný akumulátor navyše odoláva pamäťovému efektu a samovybíjaniu, ktoré sú pri batériách bežné a zaručuje konštantný vysoký výkon. Akumulátor 18 V/4 - 6 Ah Multi-Ah Power X-Change Plus je High-End akumulátor z rodiny výrobkov Power X-Change a je vhodný na použitie Twin-Pack pri napájaní 36 V. Technologicky riadený, aktívny systém manažmentu batérií ABS pomocou zabudovaného mikroprocesora neustále monitoruje parametre akumulátora. Zabezpečuje tak maximálnu bezpečnosť, optimálny výkon zariadenia, maximálnu dobu chodu a maximálnu životnosť. Presný, aktuálny stav nabitia v % si môžete skontrolovať na digitálnom displeji.

Teleso je na základe svojej konštrukcie odolné proti prachu, korózii a mechanickým vplyvom. Pogumovanie dodáva akumulátoru vysokú ochranu proti nárazom a umožňuje dobré uchopenie. Pomocou priehlbín na uchopenie sa dá opäť ľahko vybrať zo všetkých zariadení.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,01 kg
Výška:7,4 cm
Šírka:8,3 cm
Dĺžka:13,6 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore