Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Základná súprava PCX 18 V 4,0 Ah

Č.výr. 5387469

  • Štartovacia súprava s akumulátorom a nabíjačkou pre zariadenia Einhell Power X-Change
  • Výkonný akumulátor 18 V 4 Ah s väčšou silou a výdržou
  • Inteligentný manažment batérie optimalizuje výkonnosť a dobu chodu
  • 3-stupňový LED ukazovateľ stavu nabitia na akumulátore poskytuje predvídavú prácu
  • Kontrolovaný a prispôsobený proces nabíjania vďaka chytrému riadeniu nabíjania
  • Jemné nabíjanie pri hĺbkovom vybití na dlhšiu životnosť
  • Rýchlonabíjačka so 6-stupňovým LED ukazovateľom
  • Pogumované teleso s
Informácie o výrobku
 
119,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5387469

Einhell štartovacia súprava Power X-Change s kapacitou 4 Ah obsahuje akumulátor a PXC rýchlonabíjačku a je praktickým doplnkom k zariadeniam Einhell Power X-Change. Akumulátorový systém Power X-Change umožňuje multifunkčné využívanie akumulátorov s náradím Power X-Change a záhradným náradím Einhell. Len pomocou jedného akumulátora a nabíjačky tak môžete flexibilne prevádzkovať rôzne zariadenia. Šetrí to peniaze pri obstarávaní nových zariadení, chráni životné prostredie a postará sa o usporiadané uschovanie v dielni alebo pivnici.

Power X-Change: Bezpečný a výkonný systémový akumulátor
Výkonný 18 V akumulátor tejto série je univerzálne použiteľný a bude vaše náradie Einhell zásobovať silou a vytrvalosťou. Mikroprocesor kontroluje dostupné parametre a optimalizuje poskytované napätie. Tento procesne ovládaný manažment batérie vedie k maximálnej bezpečnosti, optimálnemu výkonu zariadenia, dlhej dobe chodu a dlhej životnosti. Súčasne sa zabráni poškodeniu v dôsledku preťaženia. Vďaka modernej lítiovo-iónovej technológii sú články chránené pred samovybíjaním a pamäťovým efektom. Tým sa zabezpečí konštantná a vysoká sila. Akumulátor 18 V 4,0 Ah Power X-Change je ideálny základný akumulátor pre mnohé zariadenia v domácej a remeselníckej oblasti a ponúka flexibilnú prácu bez káblov okolo domu a záhrady. Akumulátor sa hodí aj na použitie Twin-Pack pri aplikáciách s napájaním 36 V.

Nabíjačka Power X-Change - rýchla a šetrná
Kompaktná a priestorovo úsporná nabíjačka Einhell Power X-Change s technológiou rýchlonabíjania znova nabije akumulátory Einhell PXC šetrne a bezpečne za krátky čas. S inteligentným systémom nabíjania sa proces nabíjania permanentne prispôsobí podmienkam akumulátora. Stav akumulátora sa pritom neustále monitoruje a podľa toho sa prispôsobí cyklus nabíjania. Prídavný režim Refresh reaktivuje hlboko vybité akumulátory jemným nabíjaním, takže nevzniknú žiadne škodlivé efekty. Aj nabíjačka umožňuje univerzálne použitie a opäť nabije všetky akumulátory z rodiny výrobkov Power X-Change. V prípade potreby je možné nabíjačku jednoducho namontovať na stenu.

Komfortná manipulácia a predvídavá práca
Akumulátor má pogumované teleso s uchopovacími žliabkami, ktoré uľahčujú vyberanie a zaručujú dobré uchopenie. Teleso slúži ako ochrana proti nárazom a na základe svojej konštrukcie je chránené proti prachu a korózii, ako aj proti mechanickým vplyvom. Trojstupňový LED indikátor na hornej strane zobrazuje stav nabitia akumulátora, takže ho môžete včas znova nabiť pre vaše použitie. Aj nabíjačka disponuje informačným indikátorom stavu nabitia v 6 stupňoch.

"

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Batérie a nabíjačky
Vhodné pre:18 V skupina
Dĺžka:216 mm
Šírka:85 mm
Výška:172 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,12 kg
Výška:17,2 cm
Šírka:8,5 cm
Dĺžka:21,6 cm

Ďalšie detaily

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore