Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX 20 V Lítium-iónový akumulátor 1 PowerSystem 2 Ah

Č.výr. 1471077

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Akumulátory pre elektrické nástroje

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1471077

Jeden akumulátor - dva svety: Kvalitný LUX-TOOLS 20 V lítium-iónový akumulátor napája akékoľvek elektrické náradie praktického systému LUX 1 PowerSystem a je jedno, či je z dielne alebo záhrady. Poskytuje výkonné napätie 20 V pri kapacite akumulátora 2 Ah a vďaka tomu patrí k základnej výbave vašej dielne. Len po 1 hodine je s pomocou vhodnej rýchlonabíjačky opäť pripravený na použitie. Ak napriek tomu nechcete čakať, je navyše k dispozícii aj druhý užitočný akumulátor, aby ste predĺžili dobu chodu vášho zariadenia.

Súprava akumulátora vás presvedčí praktickými funkciami: 4-stupňový LED indikátor vždy informuje o aktuálnom stave nabitia. Pogumovaná spodná strana zabezpečuje optimálnu stabilitu, keď svoje elektrické náradie položíte napríklad na pracovný stôl. Dodatočnú bezpečnosť zabezpečuje indikátor prehriatia.

Práca na najvyššej úrovni s lítium-iónovou technológiou
Moderný lítium-iónový akumulátor vás presvedčí na celej čiare. Je ľahší a menší ako napríklad porovnateľné niklovo-kadmiové akumulátory a je vyhotovený v mimoriadne plochom dizajne. Práca vám tak pôjde ľahko od ruky. Okrem toho boduje dlhou životnosťou a nízkym samovybíjaním, takže ho môžete naplno využívať dokonca aj po dlhších pracovných prestávkach. Ďalšia výhoda: Nepríjemný pamäťový efekt už nie je žiadnou prekážkou. Aj čiastkové nabitia a vybitia nie sú pre tento typ akumulátora žiaden problém. Nabíjanie teda môžete prerušiť bez postupného poklesu kapacity, aby ste čo najskôr mohli pokračovať vo svojom projekte.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len pomocou jedného systému akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Batérie a nabíjačky
Hrúbka:125 mm
Šírka:825 mm
Výška:62 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:450 g
Výška:6,2 cm
Šírka:82,5 cm
Dĺžka:12,5 cm

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore