Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX 20 V Lítium-iónový akumulátor 1 PowerSystem 4 Ah

Č.výr. 1471085

  • 1 PowerSystem: 20 V akumulátorová platforma pre dom a záhradu
  • Univerzálne použitie pre akékoľvek LUX-TOOLS elektrické náradie
  • Kvalitná lítium-iónová technológia
  • S praktickým indikátorom stavu nabitia a pogumovanou spodnou stranou na optimálnu stabilitu
  • Krátka doba nabíjania len 2 hod.
Informácie o výrobku
32,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Bude pripravené na vyzdvihnutie v predajni Bratislava

Rezervácia nie je možná

Popis výrobku

Č.výr. 1471085

Balík Power: Pomocou výkonného LUX-TOOLS 20 V lítium-iónového akumulátora môžete napájať svoje elektrické náradie z dielne alebo záhrady zo šikovného systému LUX 1 PowerSystem - jeden akumulátor, dva svety. Poskytuje výkonné napätie 20 V a kapacitu akumulátora 4 Ah na mimoriadne náročné úlohy. Po cca 2 hodinách je s pomocou vhodnej rýchlonabíjačky opäť pripravený na použitie. Ak napriek tomu nechcete čakať, je navyše k dispozícii aj praktický druhý akumulátor, aby ste predĺžili dobu chodu vášho zariadenia.

Súprava akumulátora je vďaka praktickým doplnkom spoľahlivým partnerom: Vďaka 4-stupňovému LED indikátoru ste vždy informovaní o aktuálnom stave nabitia. Pogumovaná spodná strana zabezpečuje optimálnu stabilitu pri položení vášho elektrického náradia napríklad na pracovný stôl. Indikátor prehriatia zaisťuje bezpečnosť.

Práca na najvyššej úrovni s lítium-iónovou technológiou
Moderný lítium-iónový akumulátor vás presvedčí na celej čiare. Je ľahší a menší ako napríklad porovnateľné niklovo-kadmiové akumulátory a je vyhotovený v mimoriadne plochom dizajne. Práca vám tak pôjde ľahko od ruky. Okrem toho boduje dlhou životnosťou a nízkym samovybíjaním, takže ho môžete naplno využívať dokonca aj po dlhších pracovných prestávkach. Ďalšia výhoda: Nepríjemný pamäťový efekt už nie je žiadnou prekážkou. Aj čiastkové nabitia a vybitia nie sú pre tento typ akumulátora žiaden problém. Nabíjanie teda môžete prerušiť bez postupného poklesu kapacity, aby ste čo najskôr mohli pokračovať vo svojom projekte.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len pomocou jedného systému akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Batérie a nabíjačky
Vhodné pre:20V-Familie
Hrúbka:120 mm
Šírka:85 mm
Výška:85 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:750 g
Výška:8,5 cm
Šírka:8,5 cm
Dĺžka:12,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore