Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX 20 V Lítium-iónový akumulátor s rýchlonabíjačkou 1 PowerSystem 2 Ah

Č.výr. 1471093

  • 1 PowerSystem: 20 V akumulátorová platforma pre dom a záhradu
  • Súprava pozostávajúca z akumulátora a rýchlonabíjačky: Univerzálne použitie pre akékoľvek LUX-TOOLS elektrické náradie zo série
  • Kvalitná lítium-iónová technológia
  • S praktickým indikátorom stavu nabitia a pogumovanou spodnou stranou na optimálnu stabilitu
  • Krátka doba nabíjania len 1 hod.
Informácie o výrobku
27,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

66 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1471093

Praktická štartovacia súprava pre váš akumulátorový systém: Kvalitný LUX-TOOLS 20 V lítium-iónový akumulátor napája akékoľvek elektrické náradie praktického systému LUX 1 PowerSystem a je jedno, či je z dielne alebo záhrady. Poskytuje výkonné napätie 20 V pri kapacite akumulátora 2 Ah a vďaka tomu patrí k základnej výbave vašej dielne. Vhodná rýchlonabíjačka (2,4 A) je súčasťou súpravy a priložený akumulátor opäť úplne nabije len za 1 hodinu. Nabíjačka je navyše kompatibilná aj s vašimi veľkými 4 Ah akumulátormi zo série (nabíjanie: približne 2 hodiny).

Súpravu dopĺňajú užitočné doplnky: Lítium-iónový akumulátor disponuje 4-stupňovým LED indikátorom, ktorý vám vždy zobrazí aktuálny stav nabitia. Spodná strana akumulátora je pogumovaná, vďaka čomu je zabezpečená spoľahlivá stabilita pri položení elektrického náradia napr. na pracovný stôl. Dodatočnú bezpečnosť poskytuje indikátor prehriatia. Rýchlonabíjačka disponuje nástenným držiakom, takže ju môžete upevniť podľa ľubovôle priestorovo úsporne a na dosah ruky .

Práca na najvyššej úrovni s lítium-iónovou technológiou
Moderný lítium-iónový akumulátor vás presvedčí na celej čiare. Je ľahší a menší ako napríklad porovnateľné niklovo-kadmiové akumulátory a je vyhotovený v mimoriadne plochom dizajne. Práca vám tak pôjde ľahko od ruky. Okrem toho boduje dlhou životnosťou a nízkym samovybíjaním, takže ho môžete naplno využívať dokonca aj po dlhších pracovných prestávkach. Ďalšia výhoda: Nepríjemný pamäťový efekt už nie je žiadnou prekážkou. Aj čiastkové nabitia a vybitia nie sú pre tento typ akumulátora žiaden problém. Nabíjanie teda môžete prerušiť bez postupného poklesu kapacity, aby ste čo najskôr mohli pokračovať vo svojom projekte.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len pomocou jedného systému akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Batérie a nabíjačky
Hrúbka:155 mm
Šírka:120 mm
Výška:215 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore