8.3.2021 21:23


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Riwall Pro Lítiová batéria RAB 220

Č.výr. 1679158

  • Hmotnosť: 0,80 kg
  • Rozmer: 16 x 11,5 x 23,5 cm
  • Napätie: 20 V
  • Kapacita: 2 Ah
Informácie o výrobku
 
29,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1679158

Technológia akumulátora 20 V

HDSC Technology:
Najnovšia technológia pre elektronickú reguláciu výkonu a ochranu pri nabíjaní u lítiových akumulátorov. Výsledkom je nielen precízny priebeh nabíjania, kedy je neustále monitorovaný každý jednotlivý článok v batérii a podľa aktuálnych potrieb dobíjaný, ale aj unikátne riadenie výkonu, kedy sa batéria dokáže optimálne prispôsobiť ktorémukoľvek stroju z rady Riwall 20 V a poskytnúť vždy maximálny výkon a využiť maximálne svoju kapacitu. Ďalším pozitívnym dopadom technológie HDSC je zvýšenie životnosti akumulátora, maximálne predĺženie doby chodu stroja na jedno nabitie a ochrana samotnej batérie pred preťažením alebo prehriatím.

Ukazovateľ stavu nabitia:
Jednoduchá indikácia stavu nabitia batérie pomocou integrovaných LED diód. Indikátor nie je súčasťou stroja, ale batérie, takže môžete zistiť okamžitú kapacitu batérie bez vkladania do stroja.

Výkonné články batérie:
Je veľa systémov, kde Vám stačí jedna batéria na celú škálu náradia. Vďaka chýbajúcej alebo lacnej elektronike sa často stane, že batéria s niektorým strojom funguje dobre, ale s iným nie. Je to preto, že v odberových krivkách rôznych druhov strojov sú obrovské rozdiely. Vďaka vyspelej elektronike batérie Riwall spozná, v ktorom je stroji a dokonale sa mu prispôsobí. Vy tak dostanete z každého stroja maximálny výkon aj pracovnú dobu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Batérie a nabíjačky
Vhodné pre:Vozidlá
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:800 g
Výška:5,0 cm
Šírka:8,0 cm
Dĺžka:11,0 cm

0,2

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore