Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Power-X-Change základná súprava 18 V 2,5 Ah

Č.výr. 1493287

  • Člen rodiny Power-X-Change
  • Úspora financií, ochrana životného prostredia a flexibilita v domácnosti a záhrade
  • Umožňuje slobodu bez káblov: Žiadne spletené káble a slobodná práca
  • Maximálna bezpečnosť, optimálny výkon zariadenia, doba chodu a životnosť
Informácie o výrobku
39,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

28 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1493287

Einhell 18 V 2,5 Ah PXC základná súprava predstavuje ideálny základ na začiatok prác s domácim sortimentom výrobkov Power X-Change alebo na jeho postupné rozširovanie. Základná súprava s akumulátorom 18 V 2,5 Ah Power X-Change a rýchlonabíjačkou je súčasťou multifunkčného a neobmedzene navzájom kombinovateľného systému akumulátorov Power X-Change od Einhell. Univerzálne použiteľné akumulátory Power X-Change zásobujú energiou a výdržou všetky akumulátorové zariadenia z celej rodiny výrobkov v oblasti záhradnej techniky a vybavenia dielne. Aj nabíjačky z tohto radu sú univerzálne použiteľné na všetky akumulátory PXC. Výhody sú očividné: Používaním jedného akumulátora a jednej nabíjačky na všetky zariadenia ušetríte nielen značné náklady pri obstarávaní, ale vďaka možnosti univerzálneho používania chránite životné prostredie a zároveň získavate flexibilitu v domácnosti a záhrade. Vyhnete sa aj neporiadku a chaosu s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami na každý jednotlivý prístroj.

Vysokokvalitný akumulátor navyše odoláva pamäťovému efektu a samovybíjaniu, ktoré sú pri batériách bežné, a zaručuje konštantný vysoký výkon. Akumulátor 18 V 2,5 Ah Power X-Change je ideálny základný akumulátor z rodiny výrobkov Power X-Change a je vhodný na použitie TWIN-PACK pri použitiach 36 V. Procesom riadený, aktívny systém riadenia batérií ABS pomocou zabudovaného mikroprocesora neustále monitoruje parametre akumulátora. Zabezpečuje tak maximálnu bezpečnosť, optimálny výkon prístroja, maximálnu dobu chodu a maximálnu životnosť. Aktuálny stav nabíjania je možné kontrolovať prostredníctvom LED indikátora s 3 stupňami. Kryt telesa je na základe svojej konštrukcie odolný proti prachu, korózii a mechanickým vplyvom. Pomocou priehlbín na uchopenie je možné akumulátor opäť ľahko vybrať zo všetkých zariadení. Rýchlonabíjačka má kompaktný dizajn a potrebuje tak len málo miesta, môžete ju jednoducho namontovať na stenu vďaka zabudovaným závesným okám. Vďaka technológii rýchleho nabíjania sú časy nabíjania krátke, optimálny proces nabíjania a maximálnu istotu neustále monitoruje inteligentný systém nabíjania. Režim obnovenia umožňuje reaktiváciu hĺbkovo vybitých akumulátorov. Všetky aktuálne informácie sa zobrazujú na LED indikátore, ktorý informuje o 6 stavoch nabitia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Lítium - ióny (Li-Ion)
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:820 g
Výška:11,3 cm
Šírka:15,0 cm
Dĺžka:10,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore