Strojček oznamovací zásuvky TV+R, koncový
Číslo výrobku 1547629Opis výrobku
Číslo výrobku 1547629
Účastnícka oznamovacia zásuvka TV R je vhodná pre oznamovacie kryty vrátane série TANGO. Ide o koncovú zásuvku. Rozmery sú 70 mm x 70 mm x 30 mm.
Informácie o výrobcovi
ABB STOTZ-KONTAKT GmbH
Eppelheimer Straße 82
69123 Heidelberg
info.stotz@de.abb.com
8595025313164,8591636006310
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Obsah: | 1 ks |
| Spôsob montáže: | Pod omietku |
| Vyhotovenie: | Zásuvka |
| Zvýšená ochrana kontaktov: | Bez detskej poistky |
| Ochrana proti prepätiu: | Bez prepäťovej ochrany |
| Ochrana proti prehriatiu: | Bez ochrany proti prehriatiu |
| Počet zásuviek: | 1 ks |
| Materiál: | Kov |
| Druh: | Anténové zásuvky |
| Tepelná odolnosť: | Nie je odolné voči teplu |
| Hĺbka zabudovania: | 30 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 80 g |
| Výška: | 7,0 cm |
| Šírka: | 7,0 cm |
| Hĺbka: | 3,0 cm |





