Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

DVB-T Tyčová anténa pasívna ANT01DTP 031

Č.výr. 1274182

  • Do interiéru
  • Inštalácia so stabilnou nohou
  • Príjem DVB-T a DAB
Informácie o výrobku
13,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1274182

Pasívna DVB-T anténa na používanie v interiéri. Vhodná na príjem analógových a digitálnych televíznych signálov v pásme VHF a UHF a rozhlasových vysielačov DAB. V prípade rôzne polarizovaných vysielačov nie je potrebné nové nasmerovanie.
Frekvenčný rozsah: 174 MHz - 240 MHz/470 MHz - 862 MHz.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:DVB-T
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:175 g
Výška:5,0 cm
Šírka:8,0 cm
Dĺžka:40,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore