Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Schwaiger Adaptér

Č.výr. 1273564

  • Na spojenie káblov a prípojok s F-konektorom/-zdierkou
  • Farba: strieborná
  • Frekvenčné rozsahy do 5 GHz pri vlnovej impedancii 75 ohmov
Informácie o výrobku
3,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1273564

Adaptér slúži na spojenie F-konektora so skrutkovacím zaistením a IEC zdierkou. Používa sa hlavne na zapojenie satelitných zariadení alebo TV káblov na príjem káblovej televízie a v Európe prevažne používaného štandardného anténového vstupu. Na prenos signálu sa pri oboch systémoch používa koaxiálny kábel, ktorý má pevný vnútorný vodič a vonkajší vodič, ktorý slúži ako prídavné tienenie. Adaptér sa hodí pre frekvenčné rozsahy do 5 GHz pri vlnovej impedancii 75 ohmov.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4 g
Výška:11,4 cm
Šírka:8,6 cm
Dĺžka:3,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore