Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Schwaiger Anténový kábel 90 dB 10 m

Č.výr. 1273697

  • Na prepojenie zariadenia s anténovou prípojkou s anténovou zásuvkou
  • Vhodný hlavne pre HDTV prostredníctvom káblového televízneho vysielania
  • 2-násobné tienenie na nízku citlivosť na elektromagnetické rušivé vplyvy
Informácie o výrobku
16,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1273697

Biely anténový kábel výrobcu elektroniky Schwaiger slúži na inštaláciu anténových a káblových televízií. Vloží sa medzi prijímač s koaxiálnou prípojkou a anténovú zásuvku. 2-násobné tienenie pripájacieho kábla s parametrom tienenia 90 dB zabezpečí nižšiu citlivosť voči elektromagnetickým rušivým vplyvom.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:424 g
Výška:24,0 cm
Šírka:21,5 cm
Dĺžka:6,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore