Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Schwaiger Koaxiálny konektor biely

Č.výr. 1273168

  • Na anténovú prípojku televíznych prijímačov a anténových zosilňovačov
  • Vnútorné vodiče sú skrutkovateľné
  • Mimoriadne jednoduchá montáž
Informácie o výrobku
2,09 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1273168

Schwaiger koaxiálny konektor je kvalitný produkt na príjem vo vysokom rozlíšení, ktorý zaručuje maximálnu kvalitu obrazu. Ako spojovací článok medzi koaxiálnym káblom a anténovou zásuvkou je vďaka svojej robustnej konštrukcii vždy opakovane použiteľný a mimoriadne vhodný na viacnásobnú výmenu kábla. Skrutkovateľné vnútorné vodiče uľahčujú výmenu kábla a postarajú sa o pevné osadenie v konektore. Biely koaxiálny konektor má vysoké parametre tienenia na príjem bez rušenia a hodí sa na anténovú prípojku televíznych prijímačov a anténových zosilňovačov.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:6 g
Výška:10,5 cm
Šírka:8,5 cm
Dĺžka:3,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore