Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Schwaiger Konektory cinch 1 pár

Č.výr. 1272954

  • Optimálna náhrada za obnovované zdierky cinch pre audio
  • Konektor so spájkovanou prípojkou a odľahčením ťahu
  • Farba: červená a biela
Informácie o výrobku
2,59 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1272954

Schwaiger analógové konektory cinch sú perfektnou náhradou za skrehnuté spoje, pri ktorých je vplyvom korózie alebo rozkývaného kontaktu negatívne ovplyvnená intenzita a kvalita signálu. Robustný kov a vysoká kvalita spracovania zaručujú dlhodobé používanie. Oba konektory cinch sa hodia na spájkovanie. Balenie obsahuje dva konektory vo farbách štandardizovaných pre stereorozsah audia, čiže červená pre pravý a biela pre ľavý zvukový kanál.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:6 g
Výška:10,5 cm
Šírka:8,5 cm
Dĺžka:3,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore