Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Schwaiger Satelitný linkový zosilňovač

Č.výr. 1273457

  • Možné diaľkové napájanie pomocou vstupu alebo výstupu
  • Vyrovnanie tlmenia pri dlhých pripájacích kábloch
  • Prechod jednosmerného prúdu (DC)
Informácie o výrobku
24,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1273457

Práve pri dlhých inštalačných trasách je satelitný linkový zosilňovač zn. Schwaiger výbornou voľbou. Model je vhodný pre všetky bežné satelitné zariadenia. Pomocou neho môžete vyrovnať tlmenie, ktoré sa prejavuje v dlhých vedeniach. To isté platí pre straty kvality signálu, ktoré vznikajú pri používaní viacnásobných hviezdicových rozvodov. So satelitným linkovým zosilňovačom sa môže vykonávať diaľkové napájanie pomocou vstupu a výstupu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Zosilňovač
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:52 g
Výška:14,0 cm
Šírka:9,0 cm
Dĺžka:5,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore