Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Schwaiger Satelitný pripájací kábel KVCHQ75 532 biely 7,5 m

Č.výr. 1272723

  • 2-násobné tienenie na nízku citlivosť na elektromagnetické rušivé vplyvy
  • Robustný, obojstranne zaliaty F-konektor
  • Konektor s ryhovanou maticou
Informácie o výrobku
14,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1272723

Tento Schwaiger satelitný pripájací kábel sa používa na prepojenie satelitného prijímača so satelitnou pripájacou zásuvkou. Kábel ponúka vďaka zvýšenému parametru tienenia 90 dB maximálne zabezpečenie proti elektromagnetickým rušivým vplyvom. Vďaka štruktúre kábla sa vyznačuje veľmi nízkym tlmením signálu.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:300 g
Výška:24,0 cm
Šírka:15,0 cm
Dĺžka:6,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore