Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Schwaiger Satelitný spojovací kábel RG6-U 1,5 m

Č.výr. 1273291

  • 2-násobné tienenie na nízku citlivosť na elektromagnetické rušivé vplyvy
  • Pevný poniklovaný vnútorný kolík na viacnásobné bezpečné prepojenie
  • Robustný, obojstranne zaliaty konektor
Informácie o výrobku
8,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1273291

Satelitný pripájací kábel zn. Schwaiger má dva F-konektory, ktoré umožňujú prepojenie satelitného prijímača so satelitnou pripájacou zásuvkou. Biely kábel sa vyznačuje nízkym tlmením signálu a maximálnym zabezpečením proti elektromagnetickým rušivým vplyvom. Má dĺžku 1,5 m a je vhodný na prenos HDTV signálov. F-konektory sú robustné a obojstranne zaliate, takže ani viacnásobné prepojenie nepredstavuje problém.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:71 g
Výška:24,0 cm
Šírka:9,6 cm
Dĺžka:3,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore