Dulux Antikorózna farba na kovy KOMAPRIM 3v1 PROFI tmavo hnedá 0,75 l
Číslo výrobku 1918960Opis výrobku
Číslo výrobku 1918960
Antikorózna farba na kovy Dulux KOMAPRIM 3v1 PROFI
Dulux KOMAPRIM 3v1 PROFI je syntetická farba s výborným antikoróznym účinkom kombinujúcim bariérový a inhibičný efekt. Spája funkcie základu, medzi náterom aj vrchným emailom. Farba je určená ako na vnútorné, tak aj na vonkajšie použitie, a to na oceľ, zoxidovanú pozinkovanú oceľ alebo železo. Hodí sa na oceľové konštrukcie, kontajnery, strojné súčasti, strechy, vráta, stĺpy atď. Dobre odoláva vlhkosti. Neobsahuje ťažké kovy. Výsledný film má pololesklý vzhľad.
Podrobnejšie informácie nájdete v technickom liste k dispozícii na stiahnutie v sekcii "Dátové listy".
Informácie o výrobcovi
AkzoNobel Coatings CZ, a.s.
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
14000 Brumlovka - Budova BETA
helplinecz@akzonobel.com
8590627985962,8590627116038
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia: | Vnútri a vonku |
| Odolnosť proti poveter. vplyvom a UV žiareniu: | Vysoký |
| Odporúčaný počet náterov: | 3 ks |
| Typ náteru: | Krycí |
| Teplota spracovania: | 10 °C |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie, striekanie |
| Pretierateľný od cca: | 18 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 3 h |
| Vôňové vlastnosti: | Charakteristické |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Slúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Spotreba m2/ml: | 14 ml |
| Vhodný na podklad: | Kov |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 722 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šírka: | 10,0 cm |
| Hĺbka: | 10,0 cm |





