18.10.2019 15:33


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Hammerite Priamo na hrdzu zelená 0,25 l

Č.výr. 3584513
 • Antikorózna a dekoratívna farba na železné kovy
 • Ochrana proti korózii až na 8 rokov
 • Je zaručená vysoká vodeodolnosť náteru
Informácie o výrobku

Farba:

Prevedenie:

6,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3584513

Hammerite priamo na hrdzu je jednozložková na vzduchu schnúca antikoróozna a dekoratívna farba na železné kovy (oceľ, železo, liatina) pre použitie v exteriéri aj interiéri. Náter je špeciálne vyvinutý priamo na zkorodovaný kov, zaisťuje jeho aktívnu ochranu proti korózii až na 8 rokov. Vďaka novej technológii DUALTECH je zaručená vysoká vodeodolnosť náteru. Náter vyniká krátkou dobou schnutia a je jednoduchý na použitie. Náter je omyvateľný vodou a saponátom, odolný proti ohybu a nárazu, dobrá priľnavosť k podkladom. Má vysokú tepelnú odolnosť - nepretržité zaťaženie teplotou 80 °C, pravidelné zaťaženie teplotou až do 150°C, dlhodobé vystavenie teplotám nad 50°C môže spôsobiť zmenu farby - vyblednutie. Výborná chemická odolnosť - plne vytvrdený odoláva postriekaniu zriedenými kyselinami alebo zásadami (maximálna koncentrácia 10 percent), benzínom, motorovou naftou a všetkých bežných stavebných materiálov, natrené povrchy však nesmú byť ponorené do vyššie uvedených chcemických látok.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
782 g
Výška:
7,5 cm
Šírka:
7,7 cm
Dĺžka:
7,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (2)

 3 od 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(1)

Kúpili ste tento tovar? Napíšte nám hodnotenie tohto tovaru!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.12.2019

Zoradiť podľa:

 • Zoradiť podľa:
5

Jaroslav Brzák (22.5.2019)

Hammerite kladivkový - perfektná voľba

To sa Vám páči: nádherný vzhľad, perfektná trvácnosť, vynikajúca ochrana proti korózii, aplikácia priamo na hrdzu

To sa Vám nepáči:  žiadne

Hammerite kladivková farba poskytuje výbornú ochranu oceľovým konštrukciám a vynikajúco vyzerá. Prvý raz som Hammerite použil asi pred 15. rokmi na konštrukciu na sušenie prádla. Konštrukcia dodnes vyzerá dobre. Nie je už taká lesklá (metalický efekt), ale v porovnaní s klasickými syntetikami, ktoré vyšedivejú po dvoch rokoch, vyzerá stále dobre. Žiadne stopy korózie, iba obité miesta od fúrika. Odvtedy som inú farbu kúpil iba raz - polyuretánovú, v domnení, že bude ešte lepšia. Napriek dodržaniu pomerne komplikovaného postupu, sa na polyuretánom natretej konštrukcii objavila hrdza (asi po mesiaci). Celú konštrukciu som prácne vybrúsil do holého kovu a natrel Hammeritom. Odvtedy mám už 5 rokov pokoj. Naposledy som s Hammeritom natieral hrdzavé kari siete (sieť zváraná zo stavebnej ocele), ktoré som len prebehol drôtenou kefou a priamo natieral. Pol metrové pásy kari sietí som drôtoval k plotu z pletiva, aby sa nám do dvora nedostali psy od susedov. Hammerite som aplikoval v dvoch hrubších vrstvách. Momentálne už mesiac prší takmer každý deň a hrdza sa neobjavila! Vzhľad kari sietí je fantastický. Hammerite je hustá farba. Treba ju použiť aká je, neriedenú. Mala by sa nanášať v hrubej vrstve a vtedy vytvorí aj kladivkový efekt (výkvety). Treba si však dať pozor na stekance. Ak sa opakovane rozotiera (napr. stekance), alebo sa farba nanesie tenšie, kladivkový efekt sa nevytvorí, ale aj tak má krásny metalický efekt. Ak sa s farbou začne pracovať veľmi ťažko, treba si očistiť štetec, ale farbu naozaj skôr neriediť. Chce to cvik, naučiť sa s Hammeritom pracovať, ale rozhodne stojí za použitie.

0 alebo

1

KP (11.4.2017)

Na hrdzu.

Vobec to nieje na hrdzu.Vyskušal som to podla navodu a hrdza aj tak prerazila.Brusil som ju pred tym aj riadne odmastil a výsledok je neuspokojivý!Ďalší blaf na zákazníkoch!!!

12 alebo

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore