OBI Základný antikorózny náter matný sivý 750 ml
Číslo výrobku 3709615Opis výrobku
Číslo výrobku 3709615
Základný antikorózny náter OBI
OBI základný antikorózny náter je univerzálny náter vhodný na očistené skorodované povrchy na báze umelých živíc a aktívnymi antikoróznymi pigmentmi. Dlhodobo chráni proti korózii. Ideálna na hliník, meď a zinok.
Informácie o výrobcovi
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498366845
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Kov a oceľ |
| Oblasť použitia: | Vnútri a vonku |
| Vzhľad: | Lakovaný efekt |
| Základný materiál: | S obsahom rozpúšťadiel |
| Bez rozpúšťadiel: | Nie je bez rozpúšťadiel |
| Dlhodobá ochrana: | S dlhodobou ochranou |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Odporúčaný počet náterov: | 1 ks |
| Typ náteru: | Krycí |
| Teplota spracovania: | 5 °C |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie |
| Pretierateľný od cca: | 12 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 5 h |
| Bez konzervačných látok: | S konzervačnými látkami |
| Vôňové vlastnosti: | Charakteristické |
| Vhodné pre alergikov na izotiazolinóny: | Nevhodný |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Slúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Vhodné na detské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pre detské hračky |
| Spotreba m2/ml: | 15 ml |
| Vhodný na podklad: | Kov, železo, oceľ |
| Objem (l): | 0,75 l |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 944 g |
| Výška: | 11,9 cm |
| Šírka: | 9,9 cm |
| Hĺbka: | 9,9 cm |







