Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Schwaiger Pripájací audiokábel 5 m

Č.výr. 1272897

  • Spojenie audioprípojky, napríklad satelitného prijímača so zosilňovačom
  • Konektor s ochranou proti zalomeniu
  • Dĺžka: 5 m
Informácie o výrobku
5,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1272897

Pripájací kábel zn. Schwaiger má dĺžku 5 m a slúži na prenos zvuku. Na každom konci čierneho kábla sú dva konektory cinch. Pripájací kábel sa môže použiť napríklad na vzájomné spojenie satelitného prijímača a zosilňovača. Na každom konci kábla je integrovaná ochrana proti zalomeniu, ktorá chráni konektor pred zalomením.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Cinch zástrčka
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:125 g
Výška:24,0 cm
Šírka:9,5 cm
Dĺžka:6,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore