COMPASS Ventilátor s ohrevom FROST 3in1 12V
Číslo výrobku 4725172Opis výrobku
Číslo výrobku 4725172
Ventilátor s možnosťou ohrevu, so zabudovaným LED svetlom a výklopnou rukoväťou. Ideálny do chladného zimného počasia.
Napájanie 12V zo zásuvky automobilového zapaľovača. Ventilátor je možné umiestniť na priložený odnímateľný držiak so širokou škálou nastavenia uhla, alebo s ním pomocou výklopnej rukoväte nahrievať ľubovoľné miesta. Kábel ventilátora je vybavený poistkou 15A.
| Technické dáta | |
|---|---|
| Napájanie: | 12V= |
| Príkon: | cca 158 W |
| Max. doba behu: | 15 min. |
| Osadená poistka: | 15 A |
| LED svetlo: | 2 x super bright LED |
Informácie o výrobcovi
Compass
Pražská 17
25081 Nehvizdy
info@compass.cz
8591686072075
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 645 g |
| Výška: | 19,5 cm |
| Šírka: | 15,5 cm |
| Hĺbka: | 9,0 cm |













