Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wunderbaum Fizzy Limonade

Č.výr. 1099027

  • Vonia ako ovocná citrónová limonáda
  • Účinok celé týždne
  • Vôňa do auta aj do domácnosti
Informácie o výrobku
 
1,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1099027

Wunderbaum Fizzy Limonade - vôňa tak osviežujúca a lahodná ako sladká citrónová limonáda. Osviežovač Wunderbaum sa dá bez problémov upevniť vo vozidle. Vonia stále aj po niekoľkých týždňoch.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Osviežovače vzduchu

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore