Zostava balkónového nábytku Patterson, čierna/sivá, 3-dielna
Číslo výrobku 2715274Opis výrobku
Číslo výrobku 2715274
Zostava balkónového nábytku Patterson
Pomocou 3-dielnej zostavy balkónového nábytku Patterson premeníte svoj vonkajší priestor na modernú relaxačnú oázu. Súprava zaujme robustnou čiernou oceľovou konštrukciou, ktorá perfektne ladí s béžovým textilným poťahom. Kombinácia dvoch priestranných kresiel a okrúhleho odkladacieho stolíka s vhodnou čiernou oceľovou doskou stola poskytuje ideálny základ pre dlhé hodiny relaxácie pod holým nebom.
Užite si odpočinok vďaka pohodlnej výške sedenia 42 cm a vankúšikom obsiahnutým v sade. Kombinované podsedáky a chrbtové podušky z kvalitného svetlo šedého polyesteru zaisťujú obzvlášť mäkký zážitok pri sedení. Aj napriek jemnému vzhľadu sú kreslá stabilné a majú nosnosť až 110 kg. Či už pre rannú kávu alebo príjemný večer, zostava balkónového nábytku Patterson spája funkčnosť s nadčasovým vzhľadom.
Obsah sady
2x kreslo, rozmery 84 x 64 x 81 cm (V x Š x H), výška sedadla 42 cm, nosnosť max. 110 kg
1x odkladací stolík, rozmery pr. 50 x 45 cm
2x podložka
Materiály
Vankúš: látka 100% polyester, výplň 100% polyester
Sedadlo: tkanina 77% polyvinylchlorid, 23% polyester
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873330216
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh sedacej súpravy: | Balkónová zostava |
| Materiál poťahu: | Polyester |
| Farba poťahu: | Svetlosivá |
| Materiál rámu: | Oceľ |
| Farba materiálu rámu: | Čierna |
| Zaťažiteľnosť(kg): | 110 kg |
| S loketnou opierkou: | S lakťovými opierkami |
| Hĺbka sedadla: | 51 cm |
| Výška sedadla: | 42 cm |
| Šírka sedadla: | 62 cm |
| Výška opierky chrbta: | 84 cm |
| Povrch materiálu rámu: | S práškovou povrchovou úpravou |
| Počet záhradných kresiel (ks): | 2 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18,0 kg |























