Zostava balkónového nábytku Rivadavia, oceľ, antracitová, 3dielna
Číslo výrobku 2536621Opis výrobku
Číslo výrobku 2536621
3-dielna zostava balkónového nábytku Rivadavia kombinuje moderný dizajn s vysoko kvalitným spracovaním a je ideálna do malých vonkajších priestorov. Skladá sa z dvoch skladacích stoličiek a skladacieho stola s okrúhlou stolovou doskou z 5 mm tvrdeného skla a ponúka elegantné riešenie pre chvíle odpočinku vonku. Oceľové rámy s práškovým nástrekom v elegantnej matnej antracitovej farbe dokonale ladia s poťahom z robustnej outdoorovej textílie Textilene, ktorá je nielen odolná, ale tiež sa veľmi ľahko udržuje.
S hĺbkou sedadla 50 cm, šírkou sedadla 45 cm a 40 cm vysokým operadlom ponúkajú skladacie stoličky vysoký komfort sedenia. Vďaka funkcii skladania je možné nábytok skladovať priestorovo úsporne a flexibilne používať. Materiály odolné proti poveternostným vplyvom robia súpravu ideálnu pre vonkajšie použitie a zaisťujú dlhú životnosť. Či už pri raňajkách vonku alebo na odpočinkový večer, tento balkónový set zaistí hodiny odpočinku.
Obsah sady:
- 2x skladacia stolička 45 x 51 x 81 cm (Š x H x V), nosnosť max. 110 kg
- 1x skladací stôl pr. 60 x 70 cm
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338410
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh sedacej súpravy: | Súprava |
| Materiál poťahu: | Textilné |
| Farba poťahu: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Oceľ |
| Farba materiálu rámu: | Matná antracitová |
| Zaťažiteľnosť(kg): | 110 kg |
| S loketnou opierkou: | Bez lakťových opierok |
| Hĺbka sedadla: | 50 cm |
| Výška sedadla: | 46,5 cm |
| Šírka sedadla: | 45 cm |
| Výška opierky chrbta: | 40 cm |
| Povrch materiálu rámu: | S práškovou povrchovou úpravou |
| Počet záhradných kresiel (ks): | 2 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11,6 kg |

















