Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bestway Bazénová sada s oceľovým rámom 404 x 201 x 100 cm

Č.výr. 4871778

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Bazény

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 4871778

Bestway bazénová sada s oceľovým rámom zaistí osviežujúce a príjemné ochladenie počas teplých letných dní. Rozmery rámového bazénu 404 cm x 201 cm a výška 100 cm Vám poskytnú dostatok miesta pre fantastické kúpanie vo Vašej záhrade. Kúpte Vaším deťom rámový bazén k zábavnému vyvádzaniu a osvieženiu. Vďaka výberu kvalitných materiálov a kvalitnému spracovaniu je rámový bazén veľmi odolný aj pri vysokom namáhaní. Bazén sa dá rýchlo a ľahko zmontovať bez použitia náradia. Rám je vyrobený z nehrdzavejúceho materiálu, bočné steny z 3vrstvej PVC fólie. Súčasťou dodávky sú vedľa bazénu s rámom tiež kartušová filtrácia (220 V - 240 V), hadicové spojky, rebrík, krycia a ochranná podkladová plachta, a tiež DVD s pokynmi pre montáž a údržbu a sada pre opravy. Kryciu plachtu sa dá zakúpiť ako príslušenstvo.

Vodná kapacita: 6473 l (pri naplnení z 90 percent)
Výkon filtračného čerpadla: 2007 l/h, 0,00056 m3/s

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Vyvýšené bazény
Tvar misy:Pravouhlý
Vrátane vodičov:Nie
Vrátane filtra:Kartušový filter
Výška:100 cm
Šírka:404 cm
Hĺbka:201 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:58,9 kg

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore