Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bestway Fast Set Pool Bazénová súprava priemer 305 cm x 76 cm

Č.výr. 4871588

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Bazény

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 4871588

Bestway Fast Set Pool bazénová súprava s priemerom 305 cm x 76 cm prinesie dovolenkovú pohodu priamo do vašej záhrady. V bazéne si užijete kopec zábavy a môžete si v ňom dopriať osviežujúce ochladenie počas horúcich letných dní. Bazén s priemer 305 cm má praktický vypúšťací ventil a je vyrobený z pevnej PVC fólie odolnej voči roztrhnutiu a poveternostným podmienkam, ktorá vám zaručuje, že sa budete môcť z kúpania v bazéne tešiť naozaj dlho. Fólia je vyrobená z 3-vrstvovej PVC tkaniny. Bazén možno rýchlo a jednoducho zmontovať bez použitia náradia. Po nafúknutí kruhu sa bazén počas napĺňania vodou automaticky postaví. Okrem bazénu Fast Pool je súčasťou balenia kartušové filtrovacie zariadenie (220 V - 240 V), ako aj príslušné hadicové spojenia.

Vodná kapacita: 3 638 l (naplnenie 80 %)
Výkon čerpadla s filtrom: 1249 l/h, 0,00035 m3/s

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Rýchlo montované bazény
Tvar misy:Okrúhly
Vrátane vodičov:Nie
Vrátane filtra:Kartušový filter
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:9,7 kg
Výška:76,0 cm
Šírka:3,05 m
Dĺžka:3,05 m

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore