25.5.2020 23:03


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Bestway Lazy Spa Vírivka Bali Air Jet

Č.výr. 1113695
  • Vhodná pre 2 až 4 osoby
  • 81 masážnych dýz AirJets
  • Vyhrievací systém do 40 °C
Informácie o výrobku
399,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1113695

Predstavte si, že na konci dlhého dňa prídete domov a užijete si relaxáciu vo vašej vlastnej Bestway Lazy Spa vírivke Bali. Ideálne sa hodí pre 2 až 4 osoby, a preto je super pre páry a rodiny. Je vybavená 81 masážnymi dýzami AirJets a systémom vyhrievania do 40 °C. Pomocou dotykového poľa môžete individuálne vykonávať všetky nastavenia. Lazy Spa vírivka sa montuje a inštaluje jednoducho. Nie je potrebné žiadne dodatočné náradie. Vírivka sa sama nafúkne pomocou pumpovacieho a vyhrievacieho prístroja. Nie je potrebná žiadna samostatná pumpa. Len čo je vírivka nafúknutá, musí sa len naplniť vodou a vyhriať na požadovanú teplotu. Vrátane dvoch Bestway filtračných kartuší a plaváka na chemikálie.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:27,0kg
Výška:66,0cm
Šírka:180,0cm
Dĺžka:180,0cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore