Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Begónia kráľovská "Beleaf" rôzne druhy priemer kvetináča cca 12 cm Begonia Rex

Č.výr. 1277003

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Begónie

Popis výrobku

Č.výr. 1277003

Begónia kráľovská "Beleaf" (Begonia Rex) v peknom obale na kvetináč priťahuje všetky pohľady vďaka svojim dekoratívnym listom s farebnou kresbou. Máte na výber z rôznych variantov farby a štruktúry listov. Rastliny majú krásnu kresbu listov, ktorá pôsobí rôzne v závislosti od dopadu svetla. Čo sa týka starostlivosti, nemá begónia kráľovská žiadne zvláštne nároky. Darí sa jej na svetlom mieste pri teplote 18 °C a 22 °C. Nemala by byť na okenných parapetoch alebo na miestach s priamym slnečným žiarením alebo vystavená pôsobeniu suchého vzduchu z vykurovania. Zalievajte ju pravidelne, avšak mierne, aby nedochádzalo k premokreniu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vôňa:Nie
Aktuálna výška rastliny:20 - 30 cm
Veľkosť kvetináča:12 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore