Multifunkčná benzínová kosačka Riwall RPM 4235

Č.výr. 1498005

  • Výkonný motor
  • Nízka spotreba
  • Funkcie: zber, mulčovanie a zadné vyhadzovanie
  • Bohatá výbava
Informácie o výrobku
189,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1498005

Riwall RPM 4235 predstavuje spoľahlivý a praktický model multifunkčnej benzínovej kosačky. Konštrukcia sa skladá z oceľového podvozku a šasi, ktoré je vyrobené zo špeciálneho pevného plastu. Kosačka na svoj pohon využíva spaľovací štvortaktný motor, ktorý je vybavený veľmi kvalitnými súčasťami. Jedným z nich je primer na vstrekovanie paliva, vďaka ktorému je možné veľmi jednoduché naštartovanie motora. Nesmierne dôležitou súčasťou je rozvodový systém OHV, ktorý má vyššiu účinnosť než staršie rozvodové systémy a dokáže tak z motora dostať vyšší točiaci moment. Navyše zaručuje aj dlhšiu životnosť motora a celkovo spoľahlivejší chod kosačky. Vďaka tomuto zostaveniu dokáže motor vyvinúť nesmierne vysoký výkon a to až 2,6 kW. Kosačka má zároveň nízku spotrebu a dokáže tak efektívne a bezproblémov fungovať aj počas náročnejšej práce v hustejšej tráve. Výhodou je aj to, že oproti starším modelom sú výfukové plyny čistejšie a tým pádom oveľa menej zaťažuje životné prostredie. Kedže sa jedná o multifunkčnú kosačku, tak disponuje aj nasledovnými funkciami: zber, mulčovanie a zadné vyhadzovanie. Kvôli tomu sa v balení nachádza aj mulčovacia záslepka, deflektor zadného vyhadzovania a plastový kôš s indikátorom naplnenia. Výšku kosenia je možné regulovať pomocou centrálneho nastavenia, ktoré umožňuje nastavenie až do 5 polôh. Tento model je vybavený kolieskami s guľkovými ložiskami, ktoré minimalizujú odpor a v kombinácii s mäkkými ergonomickými riadidlami poskytuje naozaj vysoký komfort počas práce. Riadidlá sa dajú ešte navyše zložiť, čo výrazne uľahčuje transport kosačky. Riwall RPM 4235 je skvelým pomocníkom do záhrady a kosenie s týmto modelom je tak ľahké, že to zvládne noazaj úplne každý. Jeho použitie však odporúčame skôr na menšie pozemky do 700 m2.

Technické parametre:
Záber (cm): 42
Typ motora: T6 OHV, 4-takt
Objem motora (ccm): 146
Výkon motora (kW): 2,6
Objem palivovej nádrže (l): 0,8
Objem olejovej náplne (l): 0,6
Objem koša (l): 45

Technická specifikace

Detaily výrobku
Šírka rezu:42 cm
Funkcia mulčovania:Áno
Centrálne nastavenie rezu:Áno
Záchytné množstvo:45 l
Ložisko kolesa:Guľkové ložisko
Odporúčanie plochy:Do 700 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:27,0 kg
Výška:115,0 cm
Šírka:51,0 cm
Dĺžka:125,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore